Стережіться цих 6 бридких ознак недоглянутої жінки

У сучасному світі доглянутість дівчат грає величезну роль – як при прийомі на роботу, так і в особистих контактах і любовних відносинах. Наступні 6 факторів відштовхнуть будь-кого!

Відросле коріння і посічені кінчики волосся
Волосся – це перший пункт доглянутої жінки. Воно повинно бути красивим. По-перше, локони повинні блищати, завжди бути укладеними (і це не обов’язково якесь складне укладання, досить просто висушити волосся з феном і великим гребінцем або зробити ефектну зачіску), а також не стирчати в різні боки.

Якщо волосся пофарбоване, стежте, щоб не було видно відрослого коріння. Те ж саме відноситься і до більш складних видів забарвлення, які мають потребу в регулярній корекції.

Відсутність манікюру або старий манікюр
Руки – це друге обличчя дівчини. Якщо ви не любите яскраві тони, виберіть щось пастельне. Але пам’ятайте, руки без манікюру виглядають гірше тих, де він є. З цим фактом навряд чи хтось сперечатиметься. Точно так же, як і з тим, що кутикула, яка відросла і задирки – це некрасиво.

Неприваблива шкіра
Жирна шкіра, шкіра з вуграми, надмірно суха шкіра – все це також ознаки недоглянутої дівчини. Так, проблеми бувають у всіх і, часом, потрібно багато зусиль, щоб їх виправити. Однак до цього потрібно прагнути: хороша косметика, регулярні додаткові процедури, правильні декоративні засоби – і “справа в капелюсі”.

Зуби без стоматолога
Сильно жовті зуби – одна з ознак недоглянутої жінки. Візьміть собі за правило – раз на півроку відвідувати стоматолога, щоб при необхідності лікувати зуби і робити гігієнічну чистку. Ця процедура повинна стати звичкою.

Читайте також: Забудьте про відхаркуючі засоби: 7 заборон від Комаровського при лікуванні кашлю

Зайвий макіяж
Потрібно бути відвертим, зовсім без макіяжу красиво виглядають лише одиниці. Особливо це стосується відсутності коригуючих засобів на шкірі обличчя. І макіяж – це добре. Взагалі, дозований і доречний макіяж завжди вигідно підкреслить образ. А ось його надлишку варто остерігатися. Точно також само, як і неякісних декоративних засобів (наприклад, тональної основи, яка лягає плямами).

Відсутність депіляції
Якщо ви хочете бути доглянутою, ніколи не допускайте зайвої рослинності на тілі. Ніколи. Навіть якщо за вікном лютий мороз і на вас 100 одежинок, зайвого волосся на тілі не повинно бути. Як і регулярні походи до стоматолога, введіть депіляцію в число постійних звичок.

Джерело.