Тантричний секс: особливі пози, дихання та медитація

Такі пози як “метелик” або “ложка” допоможуть вам і вашому партнеру пізнати і використовувати тантричну енергію.

Від історичних екскурсів та обговорення понять, які використовують у тантричному сексі, ми дісталися до тантричної енергії і, мабуть, найцікавішого – позицій партнерів під час цього “танцю тіл”.

Вогняна медитація

Медитація – це ефективний засіб, щоб забути про щоденні турботи і відкритися тантричній енергії, тож починати варто саме з неї. Створіть відповідну атмосферу – увімкніть музику, яку ви любите із партнером, запаліть свічки і пахощі. Образ вогню – один із найважливіших у тантрі. Адже вогонь своїм полум’ям знищує все негативне і допомагає запалювати пристрасть.

Читайте також: Чоловіки назвали найбільш несексуальну частину жіночого тіла

Для виконання медитації із використанням образу вогню спочатку слід встати. Далі необхідно уявити полум’я, яке проходить через усе ваше тіло. Воно очищає тіло і розум, почуття і свідомість, поступово перетворюється із червоного на біле. Після цієї медитації ви маєте відчути, що очистилися і готові до тантричної співпраці із партнером.

З’єднане дихання

Так само, як і в йозі, у тантрі є дуже важливими техніки дихання та медитації. Саме ці техніки дозволять сконцентрувати вашу свідомість, тіло і емоції для кращої співпраці із партнером. Використання альтернативних дихальних технік дозволить вам і вашому партнеру обмінюватися енергією. Це вправа також має підвищити відчуття любові до партнера. З’єднайтеся диханням: сядьте обличчям до партнера, уявіть, як енергія входить через жіночі статеві органи. В цей час злегка рухайтеся тазом і стегнами назад. Далі уявіть, як дихання піднімається до вашого серця і виходить із нього, потрапляючи у серце партнера. Він своєю чергою пропускає ваше дихання через своє серце і передає його по своїх енергетичних каналах. Далі енергія виходить через чоловічі геніталії.
Тантра – це чи не найкраща ілюстрація біблійного виразу “і стануть вони одним тілом”, адже ця доктрина вчить любити і поважати партнера й об’єднуватися із ним не лише фізично, але й духовно, енергетично.

Еротична “ложка”

Чимало людей чули про позицію під назвою “ложка”. Це коли чоловік та жінка лежать на одному і тому самому боці, а один із партнерів обіймає іншого. Так пара може і кохатися, і засинати. Психологи вважають, що той, хто перебуває у “ложці”, тобто той, кого обнімають, потребує більшого захисту і підтримки. У тантрі ця поза – чудовий спосіб встановити зв’язок із партнером перед статевим актом. Той, хто знаходиться позаду, має орієнтуватися на відчуття того, хто знаходиться попереду. Він може уявляти, як його енергія проникає в серце партнера. Потім кожен з них має уявити, як ця енергія у вигляді вогняної змії – кундаліні, про яку ми говорили у попередньому блозі – проходить через усе тіло аж до голови.

Сексуальний “метелик”

Ця вправа потрібна для того, щоб зосередити вашу увагу на енергії, яка скупчена в області тазу та статевих органів. Вона допоможе їй вільно переміщатися внизу живота і всім тілом.

Читайте також: Джамала продемонструвала верх егоїзму (ФОТО)

Щоб опанувати цю вправу, спочатку ляжте на спину. Потім зігніть коліна і розведіть їх в бік. Вам має бути комфортно в цій позі, тож улаштуйтеся якнайзручніше. Ви відчуєте легке тремтіння і напруження в стегнах, але все одно спробуйте розслабитися. Тоді енергія без значних зусиль зможе переміщатися тілом від низу живота до серця. У наступному блозі ви дізнаєтеся про сім чакр нашого тіла та енергію шакті.

Гарних вам тантричних відкриттів!

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram