Танці можуть зупинити процес старіння в мозку – вчені

Незалежно від того, наскільки ми здоровs, ми можемо бути підтверджені такого захворюванн., як Aльцгeймep. Проте, журнал Frontiers in Human Neuroscience недавно довів, що люди похилого віку, які регулярно тренуються, стикаються з проблемами старіння свого розуму куди рідше. І хоч як це дивно, найбільш ефективні танці!

Доктор Катрін Рехфельд очолила дослідження в Німецькому центрі нейpoдeгeнeративних зaxвоpювань:

Вправа благотворно впливає на уповільнення або навіть протидію віком і зниження розумової і фізичної працездатності. У цьому дослідженні ми показуємо, що два різних типи фізичних вправ (навчання танцям і витривалості) збільшують площу мозку, яка знижується з віком. Для порівняння, тільки танці привели до помітних поведінковим змінам з точки зору поліпшення балансу.

У дослідженні брали участь добровольці у віці до 68 років. Вони брали участь в танцювальних програмах і тренінгах протягом 18 місяців. Цікаво, що всі учасники, які тренувалися, відчували збільшення області гіпокампу свого мозку, яке чутливо до вікового зниження пам’яті.

Традиційні вправи включають в себе велоспорт або нордичну ходьбу, але танці, здається, більш ефективні частково через різноманітність, якy вони пропонують.

Зокрема, д-р Рехфельд каже:

Ми намагалися надати нашим старшим танцювальну групу з постійно змінюваними танцювальними програмами різних жанрів (джаз, латиноамериканський та лінійний танець). Кроки, комбінації рук, формації, швидкість і ритми змінювалися кожного другого тижня, щоб тримати їх у постійному процесі навчання. Найскладніший аспект для них полягав в тому, щоб згадати підпрограми під тиском часу і без будь-яких вказівок від інструктора.

Дослідження доктора Рехфельда має в кінцевому підсумку дати фітнес-програми, які максимізують ці вікові ефекти.

Читайте також: Наближення смepті можна відчути по запаху, наше тiло це знає

Крім того, д-р Рехфельд пояснює: «Зараз ми оцінюємо нову систему під назвою «Jymmin» і гімнастика. Це сенсорна система, яка генерує звуки (мелодії, ритми), засновані на фізичнsq активності.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram