Терапевти підказали, як ефективно лікувати тривалий кашель у дорослих

ГРВІ, грип і навіть звичайна застуда мають один загальний симптом – кашель. Нерідко, після пройденого курсу лікування від вірусних захворювань всі ознаки зникають, а кашель залишається. У такому випадку його називають залишковим або тривалим.

Всім відомо, що недоліковані сезонні захворювання можуть привести до ускладнень. Теж саме стосується і залишкового кашлю, якщо він не минає через два тижні, то це вже привід для того, щоб негайно звернутися до лікаря за допомогою.

Щоб не допустити будь-яких негативних наслідків від тривалого кашлю, його потрібно лікувати. Терапевти підказали, що робити:

Приймати сироп від кашлю на рослинній основі. Бажано, щоб його прописав лікар. Якщо ви впевнені в тому, що це дійсно залишковий кашель, тоді можете зі спокійною душею кілька разів на день пити сироп.

Читайте також: Забудьте про відхаркуючі засоби: 7 заборон від Комаровського при лікуванні кашлю

Робити парові інгаляції з ефірними маслами евкаліпту, лайму, сосни, розмарину і так далі.

Інгаляції з фізіологічним розчином. Якщо у вас є вдома небулайзер, то залишається тільки залити в нього фізрозчин і подихати корисним випаровуванням. Цю процедуру потрібно повторювати 2-3 рази в день, але недовше 10-15 хвилин.

Розтирання з Борсучим жиром. Ця процедура не найприємніша, але зате мега-ефективна. Нею потрібно розтирати стопи і спину, після чого одягати щось тепле, вовняне.

Якщо жодна з порад медиків вам не допомогла впоратися з кашлем самостійно, тоді вирушайте в поліклініку і заново обстежтеся у терапевта, можливо, у вас розвинулися ускладнення.

Джерело.