ТОП найпоширеніших жіночих претензій до чоловіків

Стало відомо, які ключові претензії жінки пред’являють своїм другим половинкам. Список недоліків може стати чудовим гідом у відносинах для чоловіків.

Найбільше представниці слабкої статі скаржаться на нерозуміння, а також на брак уваги і любові. На думку психологів, жінки відчувають себе самотніми навіть коли знаходяться в стосунках.

У більшості випадків жінкам бракує уваги і турботи саме тоді, коли вони цього найбільше потребують. Ранимі і чутливі істоти від природи важливу роль при виборі супутника життя відводять також вмінню слухати.

До такого висновку вчені прийшли в ході тривалого експерименту. Парам, які перебували у сварці, пропонували просто вислухати один одного. З’ясувалося, що коли чоловіки не перебивали, не іронізували, не сміялися, а просто уважно слухали, у жінок пропадала образа і злість. Довіра і терпіння, на думку експертів, запорука успіху довгих і міцних відносин.

Як повідомляється в дослідженні, якщо використовувати ці фундаментальні навички, відносини з жінками будуть кардинально змінюватися в кращий бік. При цьому вчені не мають на увазі тільки коханих або подружжя. Це послужить хорошу службу в стосунках з колегами по роботі, а також у вихованні дітей.

Читайте також: Ймовірність розлучення можна передбачити по аналізах жінки

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram