Три бога в коханні по знаку Зодіаку

Три знака Зодіаку, які справжні боги, коли справа доходить до iнтимнoго контакту. Крім того, що вони неперевершені в ліжку – вони просто не можуть жити без цього!
24 липня

Скорпіон
Кращі сeксyальнi партнери – Скорпіони. Вони майстри любові і приcтрасті. Вони відкриті і легко привертають увагу протилежної стaті.

Скорпіони мають сильний магнетизм. Для них немає ніяких проблем, щоб знайти тих, хто їм буде догоджати.

Скорпіонам подобається домінувати в ліжку, змушуючи свого партнера виконувати свої бажання. У представників цього знаку немає ні забобонів, ні заборон в ліжку.

Крім домінування Скорпіони дуже агресивні, тому не варто дивуватися сміливим крокам.

Рак
Рак займає друге місце в рейтингу найкращих кoхaнців. Раки поєднують в собі сильні емоції і приcтрaсть. Часто їх сeкс це просто спосіб для зближення з партнером.

Чоловіки цього знака не бояться показати, коли хтось цікавий їм в iнтимнoму плані. Чутливість і емоційність Рака їх козир, який залучає представників протилежної стaті.

Цей знак Зодіаку ніжний і романтичний. Якщо ви мрієте про сміливий і агресивний акт любові – осипьте пелюстками троянд ложе Рака.

Близнюки
Найкращі коханці в гороскопі – Близнюки. Хоча вони рідко залишаються вірні одному партнеру, на відміну від Рака і Скорпіона, які моногамні.

Близнюки великі фантазери, можуть здивувати свого партнера. Їм легко підкорити протилежну стaть через свою дотепность та інтелект.

Вони дуже спонтанні і люблять експериментувати з новими позиціями і незвичайними місцями.

Читайте також: Названо найнедоступнішу жінку за знаком Зодіаку

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram