Три міфи про хліб, які спростовано

У Франції цього тижня триває національне свято хліба. З цього приводу нутріціоніст Ніна Коен-Коебі вирішила розвіяти деякі помилкові переконання щодо цього продукту.

1. Від хліба товстішають

Хліб часто стає ворогом № 1, коли ми сідаємо на дієту. Але що насправді заважає схуднути? “Якщо ви їсте багато хліба, як і всього іншого, звичайно, це може зробити вас жирними. Ідеться про кількість, – наголошує дієтолог. – Ми повинні пам’ятати, що, окрім хліба, ми вживаємо інші страви з борошна.

Також білий хліб викликає сплеск інсуліну, відповідальний за появу мук голоду уже через тридцять хвилин після їжі.

Також слід звернути увагу на те, що ви їсте з хлібом! Але людина, що їсть дві-три скибки цільнозернового хліба вранці і навіть третину багета в обідній час не розтовстіє через це. Тіло потребує вуглеводів”.

2. Хліб не можна їсти на сніданок

“Навпаки, це краще, аніж швидкі сніданки, що містять багато цукру, – каже нутриціоніст. – Особливо коли йдеться про якісний цільнозерновий хліб, він довше підтримує відчуття ситості. А в поєднанні з маслом вуглеводи засвоюються ще повільніше, що набагато краще для організму”.

3. Бутерброд – це нездорова їжа

“Неправда, це досить збалансоване харчування. Там є вуглеводи, білки – якщо ви покладете шинку або курку, і овочі – якщо ми додасте помідори і салат. Головне – не додавати соусів на кшталт майонезу, що робить бутерброд надто калорійним, – каже лікар. – Два або три рази на тиждень ми можемо дозволити собі бутерброди на обід”.

Читайте також: 7 речей, які і близько не можна підносити до мікрохвильовки

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram