Три простих способи залучити грошову удачу

Кожен, хто хоче поліпшити своє матеріальне становище, може скористатися перевіреними способами залучення грошового успіху. Вони здатні подарувати бажане тим, хто прагне благополуччя.

Залучити грошову удачу можна різними способами. Одні люди знаходять своє щастя за допомогою фен-шуй , інші користуються змовами і ритуалами, треті намагаються притягнути до себе багатство силою думки. Способів безліч, але мета одна – досягти матеріального благополуччя і не відмовляти собі в задоволенні витрачати кошти на свій розсуд. Експерти представляють вашій увазі три перевірених способи, які допоможуть вам досягти бажаного.

Спосіб перший: зміна життєвих установок

Цей метод скоріше психологічний. Почніть з того, щоб змінити своє ставлення до грошей. Не женіться за уявними ідеалами і зароблянням всіх грошей світу. Для того, щоб грошова удача була на вашому боці, складіть чіткий план дій, розвивайтеся і слідуйте за своєю мрією, не дивлячись на перешкоди і труднощі. Запам’ятайте кілька правил, які допоможуть вам здійснити свою мрію стати багатшими.

Читайте також: Небезпечні подарунки, яких варто берегтися і ніколи не приймати

1. З повагою ставтеся до грошей.
2. Розвивайтеся і самовдосконалюється.
3. Працюйте над підвищенням самооцінки.

4. Підвищуйте енергетику, відкриваючи грошові чакри.
5. Правильно розставляйте пріоритети.
6. Ведіть здоровий спосіб життя.

Відкрийте нову сторінку життя, де не буде місця образам і розчаруванню. Знаходьте нові джерела радості кожен день, не зупиняйтеся на досягнутому, і незабаром ви відчуєте прихильність долі до ваших старань.

Спосіб другий: звернення до Вищих Сил

Молитви – це не просто спосіб зміцнитися у вірі. З їх допомогою ви зможете набути впевненості в собі, змінити своє життя на краще, позбутися негативного впливу заздрісників. Віра допоможе кожному, хто відкриє свою душу Богові. Щоденні молитви стануть провідником в світ щастя. Ви зможете зміцнити свою віру в те, що немає нічого неможливого.

Праведний спосіб життя завжди сприяє правильній розстановці пріоритетів, допомагає знаходити заробітки, нову роботу й інші умови, які допоможуть вам залучити грошову удачу. Допомогу отримає кожен, головне – ваша віра і щире бажання змінюватися в кращий бік.

Молитва святителю Спиридону на гроші

«Блаженний святитель Спиридоне! Звертається до тебе раб Божий (ім’я). Не відкинь мої молитви та почуй прохання мої смиренні. Допоможи, пресвятий, позбутися від потреби грошової і залежності фінансової. Боронь мене, грішного, від корисливих помислів та не залиш слова мої без уваги. Випроси у Господа нашого Всемогутнього позбавлення від недуг тілесних і душевних, які роботу виконувати заважають, так дай розуму, отче Спиридоне, щоб не відчувати потреби. Амінь».

Молитва Ангелу-хранителю

«Ангеле-хранитель, душі моєї відрада, молю тебе в надії останнійї. Почуй слова раба Божого (ім’я) та допоможи знайти удачу грошову. Не заради зла і поганих помислів прошу, а для прожитку сім’ї своєї да життя гідного. Боронь мене від злиднів та вкажи шлях вірний, до багатства мене ведучий. Допомога твоя неоціненна буде мені опорою і захистом. Амінь».

Спосіб третій: використання талісманів і амулетів

Існує безліч різних амулетів, які сприяють залученню грошового достатку. Для цих цілей підійдуть натуральні камені і мінерали. Вони будуть взаємодіяти з вашою енергетикою і сприяти збільшенню енергетичного потенціалу.

Для залучення грошових потоків в будинок ви можете скористатися вченням фен-шуй і створити простір, який буде відповідати за ваші фінанси. Виділіть в квартирі «грошову» зону і поставте туди відповідні талісмани: наприклад, грошову жабу, фонтанчики, рослини, які залучають гроші.

Можна зробити грошовий амулет своїми руками, щоб той орієнтувався на вашу енергію. В якості талісмана можна вибрати річ, яка приносить вам удачу, і заговорити її на залучення грошей.

Амулетом може стати монета, з якою ви проведете спеціальний ритуал. Наприклад, в період зростання Місяця покладіть в стакан з водою монету і поставте його на підвіконня так, щоб диск Місяця відбивався у воді. Проговорите слова:
«Місяць у зростання пускається, сил набирається. Я йому дзеркало водне покажу, подивитися в нього попрошу. На дні монета чарівна, променями Місяця зігріта. Як Місяць по небу підніметься, в дзеркало подивіться, так і багатство до мене в будинок попроситься».

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram