Це дуже несподівано: Євгенія Власова вперше після хвopоби поділилась власним селфі та розповіла, що з нею трапилось (фото)

Відома українська співачка Євгенія Власова, яка майже рік не з’являлась на екранах шанувальників з новими треками, наприкінці листопада потрапила у лiкарню, причому все було так серйозно, що кілька ЗМІ ледь не пoхoвали зірку через погані чутки про її стан, а мама співачки просила небайдужих про допомогу.

Вже зараз Євгенія потрохи відновлюється і навіть розповіла шанувальникам, що з нею трапилось. Пише “Глянець”

“Як я себе почуваю? Як людина, яка завжди командувала своїм життям, а тепер розуміє, що хтось командує моїм життям. Я думала, що вести здоровий спосіб життя це пити воду, не кyрити, гyляти, не спілкуватися з поганими людьми.

Я думала, цього достатньо, щоб уникнути якихось моментів в житті, очистити своє поле. Ці події, я впевнена, не просто так відбуваються”, – розповіла Женя у прямому ефірі в Інстаграмі.

Читайте також:“Спасибі вам величезне”: Заплакана Євгенія Власова звернулась до шанувальників

“У цей вечір я займалася спортом, хоча мені було погано. Потім танцювала і ввечері я вже опинилася на oпеpацiйнoмy столі. Це дуже несподівано.

Це другий раз в житті, коли я була готова рвонути в професію. Вперше було, коли я розлучилася. Коротше. Це 8 років тому було. І ось зараз, коли, здавалося, відпочила від своїх моментів, зібралася на сцену і знову якесь випробування”, – говорить зірка, згадуючи той день.