“Це капці з готелю”: журналіст відкрив дивну правду про Віталія Козловського

Український письменник і журналіст Павло Коробчук потішив своїх підписників у Facebook історією з поїзда “Львів – Київ”, в якому одного разу їхав нібито з батьком українського співака Віталія Козловського.

Свою коротку розповідь Коробчук назвав “Історія про білі капці батька співака Козловського”.

“Їду якось в поїзді на верхньому лежаку зі Львова до Києва. Прокидаюся вранці від того, що якийсь прискіпливий мужик із голосом, скрученим у скрипковий ключ, лепече про свої капці.” Де білі капці? Де білі капці?” – згадав журналіст.

Пізніше з’ясувалося, що цей самий пасажир – батько Віталія Козловського, про що чоловік охоче повідомив чи не всьому плацкартному вагону, втім, як і те, що його син постійно привозить йому з готелів білі капці.

“Де мої капці? Ці капці передає мені син. Я батько Віталія Козловського. Вчора він виступав на стадіоні в Кіровограді. Це капці – з готелю! Він мені їх постійно передає”, – продовжив цитувати чоловіка Коробчук.

Пост журналіста викликав не тільки хвилю іронії, але і низку зауважень на адресу артиста.

Читайте також: “Віталька, що замість мізків?” Козловський відреагував на критику скандального фото з сепаратисткою

“Це, мабуть, той момент, коли свого сина варто соромитися, а не хвалити”, – наголосили в одному з коментарів.

Деякі підписники журналіста також вказали на той нюанс, що чоловік міг збрехати, адже в його паспорт ніхто не заглядав. При цьому в коментарях продовжили жартувати і назвали співака “клептоманом-тапочніком”.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram