“Це ніби радянські лікарі німця рятували у війну”: Російського співака дивом врятували від смeрті в Києві

Київські медики врятували життя російському співаку Олексію Лебединському.

“Де я був 12 днів? Десь там. Мене врятували. 11-го числа з раннього ранку повинен був полетіти. А 10-го планово їхав через київські пробки на консультацію до кардіолога – мені хотілося зрозуміти перед відльотом, чому у мене, злісного гіпeртоніка, в останні 3-4 місяці набагато частіше буває 90 на 60, ніж 150 на 100. Несподівано стало погано, і я впізнав цей стан”, – пише він у своєму Facebook.

Коли Лебединський приїхав в Інститут хірургії і трансплантології ім. Шалімова, біль уже був “істотний”.

“Я навіть зараз не пам’ятаю, чи заходив я до кардіолога. А коли прийшли результати аналізу крові (амілаза 3500), біль не зуміли зняти навіть найсильніші засоби. Епідуралка – лідокаїн – реaнімація. 8 днів я провів у реaнімації, де мене рятували лікарі і медсестри. Врятували, уклін їм величезний, плюс диво допомогло – все могло закінчитися набагато більш плачевно”, – говорить артист.

Читайте також: Винник не вміє співати, Каменських світить гoлим зaдoм: на Х-Факторі чергові провали

За його словами, українці сприймають росіян, як росіяни німців під час Другої світової.

“З боку українців це виглядає приблизно так – під час Другої світової група радянських лікарів 12 днів робить усе для того, щоб врятувати німця.

Ні, не вбuвцю-фaшиста, а просто німця. Безглуздо і смішно? Ні, це по-людськи. Я росіянин. І таких, як я, тут люблять. Тому що я нормальний, не з’їхав. Тому що мені соромно за те, що творить путінізм з їхнім народом. І з моїм народом, і з іншими народами”, – наголошує Лебединський.

“До речі. Інститут Шалімова – це для мене перше місце в Києві за 3 місяці, де від працівників звучить виключно українська мова. На російську зі мною переходять із ввічливості”, – додав він.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram