“Це праведне дійство в ім’я любові і вірності” – Пугачова прокоментувала вінчання з Галкіним

Російська співачка Алла Пугачова і телеведучий і комік Максим Галкін сьогодні, 18 листопада, в одній із церквов вирішили обвінчатись.

Після майже 6 років подружнього життя в присутності їхніх дітей вони дали свою клятву перед Богом, пише 24tv.ua

Алла Пугачова вже подякувала всім шанувальникам за численні привітання та відверто розповіла про вінчання як про важливий крок у її житті.

Спасибі всім за привітання!!! Я все життя буду каятися за перше вінчання і просити прощення у Бога. Це був необдуманий, спонтанний і досить наївний крок. Бiс поплутав. Слава Богу, що мені ще можна другий раз вінчатися. Сьогодні це осмислене і праведне дійство в ім’я любові і вірності до кінця моїх днів. Господи! Продовж моє щасливе життя, як можна довше в здоров’ї і благополуччі мого чоловіка і дітей. Амінь,
– щиро розповіла російська виконавиця.

Читайте також:Максим Галкін та Алла Пугачова обвінчалися: з’явилось відео

До слова, Алла Пугачова була чотири рази офіційно одружена: з литовським цирковим артистом Міколасом Орбакасом (1969-1973), з кінорежисером Олександром Стефановичем (1977-1981), з продюсером Євгеном Болдіним (1985-1993) та зі співаком Філіпом Кіркоровим (1994-2005), з яким і вперше вінчалась.

Зазначимо, що Галкін та Пугачова зустрічаються з 2001 року, у 2005 році вони почали жити разом, а одружились – 23 грудня 2011 року. Окрім доньки Пугачової від першого шлюбу – 46-річної Христини Орбакайте, в Алли та Максима є двоє спільних дітей від сурогатної матері – 4-річні двійнята Гаррі та Ліза.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram