Це вас здивує: Як один солоний огірок в день впливає на ваш організм

Ви, напевно, дуже любите соління? І солоні огірки теж. Але, ми впевнені, навіть не уявляєте, наскільки вони насправді корисні і чудодійні.

Солоні огірки поспішають на допомогу

Згідно з інформацією авторитетного наукового видання «Smithsonian magazine», неврози і занепокоєння легко можна вилікувати, просто споживаючи солоні огірки! Дивно, чи не так? Все пояснюється дуже просто: мариновані продукти мають прекрасний заспокійливий ефект. Джерело.

Споживаючи їх, ми допомагаємо мозку виробляти ферменти, відповідальні за виробництво гормону радості. Вчені дослідники на чолі з Метью Гіліміром в університеті «Вільяма і Мері» вивчили даний ефект.

Згідно з отриманими результатами, регулярно споживають соління люди мають менші показники соціальної тривожності і менше схильні до неврозів. Всього місяць регулярного споживання солінь, і у вас будуть сталеві нерви. Однак дослідники відзначають, що для закріплення ефекту соління рекомендується їсти регулярно.

Читайте також: Рецепт радянського хіpyрга: як швидко знuщuти гpип в перші години

Вчені не перестають дивувати! І як приємно дізнатися, що улюблені всіма закрутки, виявляється, неймовірно корисні. Пропонуємо вам відкрити чергову баночку з огірочками і приємно похрумтіти, шановні читачі!