Це важливо: яких жінок не люблять чоловіки

Жінки можуть заздалегідь застрахувати себе перед невдачею в стосунках. Для цього їм достатньо ознайомитись з переліком того, що ненавидять в них чоловіки. Барбара Де Анджеліс, американський психолог, подає перелік у повному обсязі.

Читайте також:  Ані Лорак подарувала 5-річній дочці шикарну “нерухомість”

Підозрілість

Більшість чоловіків приходить в лють від маніакальної підозрілості жінок. Не довіряючи чоловікові, дівчина в першу чергу принижує себе. Постійні ревнощі, істерики, перевірки смсок і телефонних номерів підштовхують чоловіка шукати ту, яка в ньому не сумнівається. Якщо будь-якій людині сказати, що «я в тебе вірю і ти найкращий!», то позитивний ефект буде приголомшливим.

Балакучість

Жінки — істоти емоційні, тому будь-яку ситуацію у своєму житті готові обговорювати годинами. Чоловіків це дуже дратує. Вони вважають за краще говорити чітко і по суті. Зрештою, у жінок для таких розмов повинні бути подруги. Ось до них і йдіть.

Ниття

Постійно незадоволена жінка рано чи пізно «дістане» чоловіка своєю поведінкою. Так, спочатку він намагатиметься жаліти вас, умовляти і заспокоювати, але в підсумку йому це набридне. Ви ж не дитина, тому намагайтеся тримати себе в руках. Якщо ви не можете без цього обійтися, приготуйтеся до найсумніших наслідків.

Непунктуальність

Чоловіки дійсно люблять пунктуальність. Хоча вони і розуміють, що жінка спізнюється через те, що наводить красу, але чекати не люблять. Тому якщо хочете бачити коханого в хорошому настрої, не запізнюйтесь і не змушуйте його чекати!

Ваша мама

Одвічна тема для суперечок між партнерами. На думку чоловіків у жінки може бути тільки одна сім’я — ви, він і ваші діти. І саме інтереси своєї сім’ї ви повинні відстоювати в першу чергу. Звичайно, не потрібно зовсім забувати про свою маму, сестер і бабусь. Але необхідно провести чітку грань між родичами і вашою власною сім’єю.

Домінування

Чоловіків із зрозумілих причин неймовірно злить, коли жінка намагається всіма способами зробити з нього підкаблучника. Чоловіка потрібно вміти відпускати, а не тримати його завжди з собою. Не варто замінювати йому маму. Такі шанси на успіх за життя і гармонію в спільному житті більше.

Перекладання відповідальності

Перекладати всю відповідальність за сімейне щастя на чоловіка — поширена помилка. Дівчина володіє більш розвиненою інтуїцією і емоційністю. Вона повинна бути в одній лямці по створенню міцної щасливої ??родини.

Постійне очікування почуттів

Жінки люблять вухами. Їм постійно хочеться чути від коханого визнання в любові, запевнення, що вона найкраща і красива. «Невже це так складно хоча б іноді говорити слова любові?», — дивуються жінки. Велика рідкість, коли чоловік каже слова ласки і ніжності своїй половинці постійно і протягом довгого часу. Серйозна помилка — постійно вимагати для себе компліментів і ще більша помилка влаштовувати скандали, коли це відбувається рідко. Чоловіки вважають це «сюсюканням» і не бачать сенсу в постійних розмовах на цю тему.

Не вміння прийняти рішення

Так, приймати рішення — це чоловіча прерогатива. Однак постійна безпорадність жінки навіть у побутових питаннях може викликати у чоловіка роздратування. Якщо ви не можете визначитися яке плаття вибрати, що ви тоді взагалі можете?

Відмова від sексу

Ваша «головна біль» в момент, коли він хоче близькості — ще один привід для сварки і образ на вас. Тут, без коментарів!

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram