Цей маленький будиночок здивує тебе з трьох причин. Тільки подивися, що знаходиться всередині нього! (фото)

Тільки подивися на цей будинок, і ти все зрозумієш!

Справа в тому, що площа цього милого будиночка всього 16 м², а живе в ньому сім’я з 3 чоловік і навіть собака.

Комусь може здатися, що при такій площі в будинку неможливо організувати нормальні людські умови. Але не поспішай робити висновки, поки не заглянеш всередину!

У цьому будиночку є все: ванна, кухня, вітальня, спальня, балкон і навіть маленька комора.

Будинок, безумовно, чудовий! Особисто я величезна прихильниця подібних економних жител, але залишається питання, чому ж ця сім’я прийняла рішення і погодилася на такі умови?

Сім’я Оскирко з Білорусії почала будувати для себе і своїх дітей будинок під Мінськом. На час будівництва вони жили в орендній  квартирі в місті, яка обходилася їм у кругленьку суму. А для того щоб кожен раз добиратися з міста в передмістя, сім’ї доводилося сильно витрачатися на бензин.

І тому вони прийняли рішення про будівництво невеликого тимчасового будиночка недалеко від основного …

Новий будинок обійшовся їм в 4 600 $, який економить їм по 500 $ в місяць, якщо порівнювати з витратами на орендну квартиру. При цьому варто врахувати, що сума оплати за комунальні послуги просто сміховинна!

Сім’ю не бентежить маленька квадратура, в нових стінах вони відчувають себе цілком комфортно.

«Клаустрофобією ніхто з нас не страждає. Та не так-то вже у нас і тісно, ​​якщо розібратися. Увечері світло з вітальні на верхній рівень майже не проникає: хтось може працювати, а хтось – відпочивати. Приплив свіжого повітря дають два вентиляційні канали: в санвузлі і на кухні. Якщо треба ґрунтовно провітрити, досить відкрити двері всього на півхвилини.

Оптимально такий будинок підійшов би для однієї людини або сімейної пари. З дитиною важче. Але ж всі розуміють, що для нас це тимчасовий варіант. Добудуємо великий будинок – переїдемо туди. Залишилося зробити не так багато », – каже глава сім’ї Віктор Оскирко.

Якщо їх все влаштовує, значить, залишається тільки порадіти за рішучу сім’ю з Білорусії!

Читайте також:Маленька людина з великим серцем. Щоденний подвиг п’ятирічної дівчинки (Фото)

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram