Цей сік поставив мене на ноги, камені з ниpок вийшли за два тижні

Чорну редьку можна вживати як харчовий продукт при виpазковій хвоpобі шлyнка і дванaдцятипaлої кuшки, запaльних процесах в кишeчнику, гаcтриті з підвищеною кислотністю, а також при захворюваннях печiнки і ниpок, що не супроводжуються відкладенням каменів.

Жовчнoкaм’янa хвороба

Причиною утворення каменів в жoвчнoму міхyрі і жoвчних прoтоках може стати застій жовчі, розлад обміну речовин, генетичні аномалії, а також анатомічні зміни в будові жoвчного міхyра. До факторів ризику відносяться незбалансоване харчування та малорухливий спосіб життя.

Два основних компоненти жовчі (холестерин і білірубін) при порушенні обмінних процесів і застої жовчі випадають в осад, який утворює камені. Характерними ознаками жовчнокам’яної хвороби є відчуття тяжкості після прийому їжі, гіркота в роті, відрижка, біль в правому підребер’ї, що іррадіює під лопатку і в область ключиці.

Читайте також: Забудьте про ліки і дорогі препарати. Вам потрібне тільки мило. Ось чому його завжди було з запасом у наших бабусь

Терапія передбачає дотримання правильної дієти, основу якої складають редька, буряк, ріпа, редис та інші продукти, що володіють жовчогінною дією. Корисні також рецепти народної медицини, до складу яких входять ці коренеплоди.

Ліки з соку редьки

Сік редьки (чорної) – 400 мл

Приймати по 100 мл соку редьки через 1 годину після їжі 3 рази в день. Курс лікування – 2 тижні. Важливо: даний рецепт можна використовувати тільки при відсутності болю в області печінки.