Ця квітка має бути в кожній родині! Чудодійні властивості “калачика”

Практично у всіх, хто любить вирощувати домашні рослини, присутня на підвіконні така квітка, як герань. З давніх-давен вважається, що вона сприяє теплій, спокійній і затишній атмосфері у вашому домі ….

Астрологи стверджують, що герань не дає розповсюджуватися негативній енергії, захищає від сварок, пліток і пересудів, а також охороняє ваше житло від небажаних гостей.

Ця рослина має заспокійливі і антистресові властивості, роблячи людей м’якшими, терплячими і добрими. Ще воно залучає до будинку фінансове благополуччя і стабільність. У нашій статті ми розповімо вам 9 причин, за якими обов’язково варто завести герань у себе в будинку.

Наші мудрі предки сприймали герань, як символом тепла і затишку в домі. Дійсно, важко уявити в підвіконня і без герані.

До речі, згідно з даними астрологів, герань захищає від «лихого ока», пригнічує будь-яку негативну енергетику в будинку, вважається оберегом, вона охороняє будинок від вторгнення різних непрошених гостей і гасить сварки.

Герань робить людей більш терпимими і добрішими. Ось 9 причин, чому ця квітка має бути в кожному домі.

Корисні властивості герані

1. Аромат квітки допомагає полегшити депресію і зміцнює нервову систему. Якщо горщик з геранню поставити в кімнаті, де розташовується геопатогенная зона, рослина нейтралізує всі її шкідливі впливи.

2. Герань допомагає і в любові – для цього червону квітку герані потрібно подарувати коханому. Для того, щоб кохана або коханий відповів взаємністю, герань повинна залишатися у нього в будинку.

3. Листя герані містять в своєму складі ефірну олію, для того, щоб в цьому переконатися, досить потерти пальцями листочок. Олія особливо сильно виділяється на сонці влітку.

Таким чином, рослина може захищатися від перегріву. Існує думка, що якщо герань знаходиться на вулиці, то в жарку суху погоду на заході сонця над нею легко помітити світіння. Подібний ефект якраз дають ефірні масла.

4. Листя герані не любить моль, мухи та інші комахи. Геранню для позбавлення від комах рекомендується розтирати домашніх тварин.

5. Можна використовувати герань для лікування головного болю та застуди. Ця рослина очищає повітря, вбuває шкідливі бактерії. Щоб відчути себе бадьоріше, досить щодня просто посидіти 10 хвилин поруч з рослиною.

Для очищення повітря можна застосовувати олію герані, яку продають в аптеках. Досить буде всього 3-4 краплі в аромалампу.

6. Олія герані регулює гормoнальний обмін. Також вона збуджує почуття, тому можете капнути в аромалампу 5 крапель олії герані під час романтичної вечері.

7. Герань надзвичайно корисна людям з проблемами пов’язаними з нервовою системою, що страждають від гіпертонії, безсоння, шлунково-кишкових і серцевих захворювань. Герань надає істотну допомогу при хворому жовчному міхурі і печінці. Прикладений до хворого місця лист герані, зніме біль при отиті, радикуліті, зубний біль.

8. Народні цілителі при зубному болю рекомендують не поміщати лист герані в рот, а прив’язувати його до щоки з зовнішньої сторони. При радикуліті листя подрібнюють, потім прикладають до спини як компрес. Подібний компрес прив’язують при підвищеному тиску до руки (місце, де пульс).

9. Просто зростаюча в будинку герань, за словами цілителів, запобігає появі пyхлин. А парапсихологи заявляють, що герань вирівнює порушене захворюваннями біополе людини.

Читайте такж: 15 кращих рослин для кожної кімнати у вашому домі

Джерело.