“Твої батьки люблять Олю, то нехай вона буде з ними, а через пару років будуть у нас свої діти”: душа його холoдна крига

Мої пошуки нового тата для дочки. Коли ми з чоловіком вирішили розлучитися, доньці було чотири роки. Він говорив, що кожні вихідні буде приходити до неї і забирати до себе.

Але його відвідувань вистачило на півроку, а потім він зник, надсилав тільки гроші регулярно. Батько гроші не замінить, але я вже змирилася з цим, поки дочка одного разу не поставила вимогу  знайти їй тата.

За матеріалами видання ispovedi.com

Сказала, що у всіх подружок є, і вона теж хоче, щоб тато приходив за нею в дитячий сад. Мені стало її дуже шкода, адже в якійсь мірі і моя вина є в тому, що ми з нею залишилися удвох.

На той момент у мене був чоловік, і я вирішила їх познайомити, але доньці він не сподобався. У нього були свої діти від першого шлюбу, старше моєї Олі і він вирішив, що вміє їх виховувати.

Читайте також:Як Олька у Японію на заробітки їздила

Постійно робив дочці зауваження і мені говорив, щоб я суворіше до неї ставилася.Я подумала, чому це я заради нього повинна карати свою дитину, і ми розлучилися, про що я анітрохи не шкодую.

Деякий час  я була одна, поки не познайомилася з Антоном. Мені здалося, що це той чоловік, який стане батьком моєї доньки. Він був уважним, дарував їй подарунки, разом ходили гуляти і Оля дуже до нього привикла. Коли він зробив мені пропозицію, я погодилася. Він мені подобався, а головне з донькою знайшов спільну мову. Я була щаслива, але виявилося не довго.

Наші відносини закінчились, коли він мені сказав: «Твої батьки дуже люблять Олю, то нехай вона буде з ними, а ми пару років поживемо для себе, а там будуть у нас свої діти». Особливо мене зачепила фраза «свої діти».

Це що ж я повинна заради нього відмовитися від рідної дитини? Я виставила його за двері, після чого він більше ніколи не дзвонив.

Автор: Інна

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram