Ти забрала чуже. Не чекай, що будеш щаслива

Знаєш, Алло, хоч ти й зараз спиш з моїм колишнім чоловіком, з того часу, як дізналася про твоє існування, хотіла подякувати.

Ти здивована? Дякую, що відкрила мені очі. Завдяки тобі я зрозуміла, що була одружена з лицеміром. Зрадивши мені, він розповідав усім рідним, що це я — «гуляща».

Ти з’явилася у його житті якраз тоді, коли ми переживали найскладніший період за 4 роки нашого подружнього життя. Наситившись сповна ревнощами свого чоловіка і втомившись від постійного контролю та морального пресингу, я покинула його. Ні, я не розлюбила і завжди була вірною. Просто кохання перекрили взаємні образи. Він хотів тримати мене у клітці. А коли під час чергового безпідставного сплеску ревнощів вдарив мене, я зібрала речі і пішла.

Через місяць ми розлучилися. А ще через тиждень я побачила в Інтернеті ваші спільні фото. Всередині все похололо. Ти називала мого Андрія своїм чоловіком і вже підписувалася його прізвищем. Так швидко? Потім «добрі» люди розповіли, що ти полювала на нього ще задовго до того, як я вирішила піти.

У нас із Андрієм було все: ми пережили тимчасову бідність, його звільнення, смерть його батька. Я бачила його хворим, п’яним, розлюченим. Місяць спала з ним на підлозі в порожній квартирі, бо його колишня все звідти вивезла. Разом все облаштували. Це ти прийшла на все готове. Усього в цій охайній та комфортній квартирі торкалася моя рука. Пам’ятай це.

Я не серджуся. Мені тебе шкода. Ти, 35-річна мати-одиночка в судомних пошуках чоловіка, була готова на все. Перебирати не доводилося. А тут ще й підфартило – «городського» зустріла! Ти ж у своїх Ситківцях Немирівського р-ну про такого і не мріяла! Тому одразу почала атаку. А коли він вперше поскаржився тобі на мене… Знаєш, саме в цей момент, а не коли вперше торкнувся тебе, Андрій зрадив нашу любов. Тоді ти увімкнула всю свою хитрість: почала жаліти його; казати про те, яка я невдячна, що не ціную «золотого чоловіка». Ти постійно казала йому, що погодилася б жити з його 8-річним сином від першого шлюбу. Він давно хотів забрати його у колишньої. Я була проти. Ти ж зіграла на найболючішому, і це подіяло.

Думаєш, що зірвала «джек-пот»? Чому вважаєш, якщо він зрадив мене, то буде вірним тобі? До слова, свою першу дружину разом із дітьми він покинув заради юної дівчинки-практикантки. Потім вони розбіглися. І якраз тоді ми зустрілися. Я знаю, ти думаєш: «Я особлива. Мені він не зрадить». Я теж так думала. Як бачиш – помилилася. Він вдарив мене ножем у спину. А ти «по доброті душевній» підказувала, як сильно його всадити.

Дякую, що ти так вперто боролася за Андрія. Дякую, що люб’язно підібрала його після мене. Завдяки тобі цієї брехливої, самозакоханої людини більше немає в моєму житті. У мене відпала необхідність страждати, терпіти образи, агресію, його напади ревнощів. Я тепер знову можу жити повноцінно: без його дозволу зустрічатися з рідними та друзями, повернутися на курси англійської мови, в танцювальну школу. Усе це він мені забороняв, бо вважав, що жінка повинна бути зациклена лише на чоловікові та хатніх справах.

Озираючись назад, я з жахом згадую своє сімейне життя. Хочеться вивернути себе навиворіт і продезінфікувати — настільки огидно. Тепер ти отримуватимеш «насолоду» від цього всього. Готуйся викинути з гардероба всі легенькі сарафани, сукні та спідниці вище коліна. Знаєш, якби він міг, то одягнув би жінку в паранджу. Починай звикати, що Андрій контролюватиме кожен твій крок. Але навіщо я тобі розповідаю? Скоро сама все зрозумієш. Насолоджуйся! Ще невідомо, кому з нас пощастило.

Анастасія

Читайте також:Він одружений… має двох дітей і навіть онука, якось сказала мені моя давня знайома

Джерело.