У нього було дві дружини

Спершу Рита, розкішна жінка, великі стeгнa, велика біжутерія. Рита дуже цінувала себе, можливо, навіть занадто. Але хто я така, щоб судити.

Вона простягала губи дудкою і говорила, що хоче «Бентлі». Точніше: Беееентлі. А грошей було лише на «Ладу», і то його мати пів суми додавала. Подарунок на весілля.

Але як він міг посадити в «Ладу» кохану жінку, яка мріє про «Бентлі»? Він взяв у мами, взяв кредит, зайняв по друзях і купив «Санта Фе». Величезна, чорна, хоча і не «Бентлі».

Рита була незадоволена, але прийняла з гідністю. «Як чоловік ти не фонтан, бачить Бог, в багатстві і бідності.» Йому було дико соромно – не зміг, не виправдав. І він мріяв їй догодити. Коли зрозумів, що з кредитом не справляється, відкрив свій перший меблевий. Рита дизайнером хотіла бути, правда, не довчилася, але «коли їй? на ній весь будинок».

Хоча її довгі нігті зі стразами говорили про зворотне. Але він не розбирався в нігтях.

Він корячився на трьох роботах, тягнув все в будинок, намагався і розчаровував, знову намагався, знову мимо.

Коротше, років через п’ять вона його кинула. Хоча на той час у нього вже було три магазини. Вона заслуговувала кращого і мріяла про більше. А що він хотів? сам винен: начебто намагався, але в підсумку лише обрізав крила її фантазіям. А кому потрібні кaстрoвані мрії? Вона виставила його за двері.

Друга дружина Марина. Красива, тонка – врода і гідність.

Прекрасна господиня, така з простроченого кефіру три страви зробить і нагодує полк його друзів до відвалу. Дуже чоловіка шкодувала, якийсь пошарпаний він їй дістався, худа шия, кадик з коміра стирчить, сорочка на розмір більше, очі зацьковані. Відгодувала його, одлюбила.

Вона економно господарство вела, не “крохоборнічала”, але і не випєндрювалася.

Читайте також: Мудра жінка не ревнує і стежить за собою, а не за чоловіком

Ну яка «бентлі», смішно навіть. Машина і машина, чотири колеса, мотор. Вона їздити повинна, а що за марка – яка різниця? Перед ким нам з ним випєндрюватися? І потім «Бентлі» це ж так вульгарно, ні?

Він з нею солідніший став, більш значущий. Поважав її, все в будинок, діти прекрасні, зразково по лінієчці. Але магазини продав – куди їм стільки, про здоров’я треба думати.

Гарна у них сім’я, ні разу не поскаржився.

Але якось мені зізнався, що любив завжди тільки Риту. Вона його окриляла, розумієте?

Адже єдине призначення жінки – надихати свого чоловіка на подвиг.

Автор: Жука Жукова

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram