Учені назвали найактивніше десятиліття в житті людини для кохання

Експерти Інституту Кінсі (США) встановили, скільки людині потрібно займатися sексом в залежності від віку. Дослідження дало можливість визначити найактивніше в плані sексу десятиліття в житті людини.

Про це пише Ivona

Так, люди, що подорослішали до 2000 року, займалися sексом частіше, ніж представники будь-яких інших поколінь. У віці від 18 до 29 років нормою вважається займатися любов’ю близько 112 разів на рік (приблизно два рази на тиждень).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тримайтеся міцніше! Царські хороми співачки Камалії (ексклюзивні фото)

Інша група дослідників з Wilkes University встановила, що студенти університетів, які займалися sексом один-два рази на тиждень, мали вищий рівень антитіл у порівнянні з тими, хто приділяв iнтиму менше часу.

У віковому проміжку від 30 до 39 кількість занять sексом знижується до 86 на рік, що складає приблизно 1,6 разів на тиждень. Саме в цей період багато хто вирішує завести сім’ю, за чим зазвичай слідує народження дітей, постійна турбота про яких не надто мотивує подружжя на iнтимні утіхи.

У проміжку від 40 до 49 років кількість занять sексом опускається до 69 на рік. Дослідники з’ясували, що 45% сімейних пар займаються sексом кілька разів на місяць, 34% приділяють цьому два-три епізоди на тиждень, а 13% – займаються любов’ю у свята, лише кілька разів на рік.

На сайті Your Tango визначили: якщо у вас sекс трапляється не частіше ніж один раз на місяць, варто терміново змінювати ситуацію. Це може позначитися на фізичному і психологічному стані здоров’я.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram