Українські дизайнери виграли міжнародний конкурс в Тбілісі (ФОТО)

На тижні моди Mercedes-Benz Fashion Week Tbilisi, що проходила вперше в Грузинській столиці, було багато показів українських брендів. Наші виграли в міжнародному конкурсі молодих дизайнерів Benext. В якості нагороди вони отримали можливість показати колекції в Парижі і пройти навчання в Lisaa L`institute Paris.

Читайте також: 50-річна модель доводить, що час можна зупинити

У Тбілісі пройшов перший тиждень моди Mercedes-Benz Fashion Week Tbilisi, яку організувала Софія Чконія, відома своїми меценатськими проектами з дизайнерами одягу, які проводила в Парижі, Києві і Тбілісі. За її запрошенням в грузинській столиці показали свої колекції Лілія Пустовіт, Лілія Літковська, Олена Пржонська, Анна Октябрь, Наталя Каменська та Олеся Кононова (LAKE studio).

 Міжнародний конкурс Benext, що існує вже 15 років, виграли троє молодих українських дизайнерів. Переможці поїдуть в Париж: Іван Фролов і Надя Юрків представлять свої колекції в BeNext Showroom Paris, а Яна Червінська навчатиметься у французькому Lisaa L`institute Paris. Всього ж у конкурсі взяли участь 34 дизайнера з Грузії, України, Польщі, Росії, Туркменістану і Казахстану.

Серед грузинських учасників MBFWT був і улюбленець киян Автанділ Цквітінідзе, який не раз приїжджав на Ukrainian Fashion Week. Бренд Avtandil існує вже вісімнадцять років.

poustovit-ph.-mercedes-benz_29388_s2

mercedes-benz-fashion-week-_29418_s2

poustovit-ph.-mercedes-benz_29391_s2

litkovskaya-ph.-davit-tchal_29383_s2

Джерело

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram