Українців атакуватиме новий вид грипу: ознаки та застереження

Зима не за горами, а дощова та прохолодна погода вже потроху роблять свою справу. Все більше громадян відчувають перші ознаки нездужання: нежить, кашель та біль у горлі. Саме час задуматися про зміцнення імунітету власного організму та варто знати, який грип чекає на нас у цьому сезоні, чим він небезпечний та як від нього вберегтися.

У Міністерстві охорони здоров’я повідомляють, що у сезоні 2017-2018 років українців атакуватимуть три штами грипу – «Гонконг», «Брісбен» та «Мічиган». Окрім того, медики не приховують, що епідемії, швидше за все, уникнути не вдасться – «підхоплять» небезпечну інфекцію відсотків 14 українців.

Грип «Мічиган» – новий для українців. Його вважають підвидом відомого «свинячого» грипу, тож і симптоми у них схожі. Інкубаційний період триває від кількох днів до тижня. Потім у хворого підвищується температура тіла до 40 градусів і тримається впродовж кількох діб.

Також з’являється головний біль, ломота в суглобах, м’язах, кашель, пітливість, сухість слизових оболонок, зникає апетит. Ускладнення можуть бути у вигляді пневмонії, менінгіту, енцефаліту.

Аби вберегтися від цього недугу, медики радять, насамперед вчасно вакцинуватися. Краще зробити це до листопада. Окрім того, слід ретельно дотримуватися елементарних правил гігієни – мити руки із милом, поменше торкатися руками до носа, очей чи рота, та уникати місць скупчення народу. Також доброю профілактикою буде вживання противірусних препаратів. Але купувати їх потрібно лише за рецептом лікаря.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram