«Укрзалізниця» вчить своїх пасажирів, як правильно кoхaтися у поїзді (фото)

Журналісти «Магістраль експрес» розповіли, як треба займатися коханням в поїздах «Укрзалізниці».

«Магістраль експрес» – це додаток до газети «Магістраль», яку видає «Укрзалізниця». Поради опублікували в рубриці «Чоловічий погляд».

Журналісти видання запевняють, що це заняття в поїзді цілком легальне. А ще радять, як ним зручніше займатися. Для прикладу, щоб зменшити хитання під час акту, пасажирам, виявляється, навіть можуть видати спеціальні ремені, які кріпляться до полиці і стелі, якщо попросити їх у провідників.

Крім того, у виданні наводять приклади, як кохання у поїзді можна урізноманітнити. Зокрема, «Укрзалізниця» для тих, кому набрид «рутинний квартирний с», пропонує спробувати його в спальному вагоні. Для поціновувачів екстріму – плацкарт або електричку. А для гурманів із вишуканим смаком пропунують орендувати спеціальний вагон-салон, що обладнаний широким ліжком.

До слова, газету «Магістраль експрес» поширюють лише у вагонах Інтерсіті та фірмових поїздах.

Читайте також: Молодий водій автобуса дав усім пасажирам урок. Те, що він зробив, просто захоплює!

І тільки згодом прес-служба “Укрзалізниці” роз’яснила, що займатись кохання у плацкартних вагонах заборонено і якщо, парочку зловить провідник, він повинен викликати поліцію.

“Так що ви, ми не надаємо жодних вагонів для с…. А те, що ви прочитали в статті, це всього лише авторська жарт, не більше. У нас є спеціальні вагони, які ми здаємо в оренду офіційним делегаціям, іноземним гостям. Іноді весілля тут люди святкують. Замовлення на вагон оформляється заздалегідь. Якщо ви хочете викупити окреме купе – будь ласка”, – цитує відповідь прес-служби “kp.ua”.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram