Ультрамодні стрижки сезону весна- літо 2017 (Фото)

Навесні і влітку традиційно зростає інтерес до коротких стрижок. Це пояснюється тим, що скоро настане сезон відпусток: поїздки на дачі, а також до теплого моря. У літній сезон часті купання, тому в цей час багато хто воліє практичну стильну зачіску, яка  не потребує багато часу для укладання. Досить вимити волосся, нанести на них мус, пінку, висушити – і зачіска готова.

Але щоб коротка стрижка виглядала охайною необхідно оновлювати стрижку, як мінімум, раз на місяць. Інакше волосся відростає, лінії зачіски змінюються, і весь ефект пропадає. Деякі ходять до майстра навіть раз в три тижні, тоді стрижка завжди виглядає ідеально.

Для коротких стрижок сезону характерно: волосся, ззаду підстрижене дуже коротко. Ніяких пасмів, що спускаються на шию, навпаки, вона повністю відкрита. Це подовжує її, робить більш стрункою. Іноді волосся на шиї і над вухами підстрижені машинкою, за чоловічим типом. Вуха теж повністю відкриті.

У дуже коротких стрижках сезону лоб найчастіше відкритий. При цьому чубчик може бути дуже коротким, буквально 2-3 см. Іноді його зачісують наверх. Або він може бути довгим, тоді його укладають набік і фіксують.

Дуже короткі стрижки обов’язково повинні бути доповнені макіяжем і витонченими прикрасами, інакше вигляд буде недостатньо жіночним.

Подивіться на стрижки, представлені нижче. Деякі з них відрізняються дуже коротко підстриженим волоссям з боків голови. У минулому сезоні були гостромодні зачіски з поголеними скронями. Однак занадто екстремальні варіанти подобалися не всім, тому нині стилісти пропонують більш спокійні інтерпретації стрижок, виконаних в цьому дусі.

Читайте також: А тато був проти…Неймовірна історія кохання норвезької монаршої родини

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram