Уся правда про стосунки та розлучення Катерини Осадчої з її першим чоловіком-політиком (фото)

Катя Осадча одна з тих персон, цікавість до яких не згасає ніколи. Раніше ми вже розповідали вам про модельну кар’єру зірки і те, як вона досягла популярності у сфері телебачення. Зараз розповімо вам про найцікавішу частину біографії кожної зірки – про любовні справи.

У такої красуні завжди було безліч залицяльників, романів, думаємо, теж вистачало, але інформації про любовні походеньки ніде немає, а сама знаменитість в одному інтерв’ю якось зізналась:

«Всіх моїх чоловіків за 10 років можна перерахувати на пальцях однієї руки. І навіть ці стосунки далися мені складно, тому що на першому місці в мене завжди син і робота. У цій зв’язці місце для чоловіка якось особливо не знаходилося. Можу сказати, що за 10 років у мене було тільки два серйозних романи. І все».

Про романи з якими саме чоловіками йдеться – відомо лише найближчому оточенню телезірки.

Першим обранцем став політик, член відомої партії, Олег Поліщук. Вони одружилися у 2001, а вже через рік Катя народила первістка – сина Іллю. Однак, цей шлюб не тривав довго: у 2004 пара вирішила розлучитись.

Причиною цього розриву стало те, що обоє закоханих мали великі амбіції, а також надто напружені робочі графіки.

Зараз у них дружні стосунки, Олег бере участь у вихованні сина та часто проводить з ним свій відпочинок.

Після цього шлюбу Осадча досить довго була самотньою, адже намагалась реалізувати всі свої плани.

Так тривало аж до 2017 року, коли раптом всі дізналися, що телеведуча вийшла заміж за свого колегу – Юрія Горбунова.

Читайте також: Туфлі-“копита” і стильна сукня: Аліна Гросу з’явилась на заході (фото)

Про ці стосунки закохані мовчали, аж поки Катя не зaвaгiтніла. На численні запитання про те, як же все почалося, Осадча відповіла так:

«Перша симпатія виникла на телевізійної майданчику “Голосу”. Але оскільки проект знімається час від часу і між зйомками (від «сліпих прослуховувань» до прямих ефірів) проходять місяці, то в ці періоди ми з Юрою стали дзвонити одне одному, навіть на вечерю іноді ходили разом. Загалом, стало очевидно, що це вже не просто робочі, дружні стосунки».

Ось після таких дзвінків і спільних вечерь і з’явилася нова сім’я. Весілля пройшло у вузькому колі родичів і друзів, без зайвого галасу і очей, адже про щастя, як відомо, кричати не треба.

Зовсім скоро подружжя стало батьками: Катя наpoдила ще одного сина, якого назвали Іваном.

Зараз Осадча щаслива дружина і мати. Майже щодня у профілі зірки з’являються фотографії з Юрою та дітьми. Словом, в особистому житті улюбленої телеведучої мільйонів українців все складається якнайкраще.