В готелі поставили камери і побачили… ЩО зробила покоївка з милом постояльців

І це в 5-зірковому готелі!

Постояльці готелів знають, що у номерах їх завжди чекає кілька нових шматочків мила, індивідуальний шампунь і кондиціонер. Всі ці засоби знаходяться в упаковці, так що можна не переживати, що до тебе хтось мив ними свої руки з дeрматитом, передає ЗМІ

Порції робляться з запасом, так то мало хто встигає витратити мильні приналежності повністю. Деякі, виїжджаючи з готелю, забирають їх з собою, а дехто навіть колекціонує мило з різних готелів, але більшість постояльців просто залишають “залишки”в номері.

Але що потім відбувається з цими залишками мила? Невже їх просто викидають у сміття?

Якщо простежити за покоївками, то з’ясується, що в більшості великих готелів вони не викидають “залишки мила” разом з усім сміттям, а кладуть їх окремо. Потім невикористане мило складають в окремий контейнер… А далі починається найцікавіше!

Залишки мила, а також шампуню, кондиціонера та інших миючих засобів, передають благодійним організаціям. Вони і займаються повторною переробкою засобів гігієни.

Залишки  мила проходять санітарну обробку, потім розтираються в порошок і з цієї маси варять нове мило. Потім його безкоштовно роздають бідним!

Примітно, що переробкою мила зайнялися зовсім недавно. До цього залишки просто викидались на смітник! Все змінилося завдяки старанням однієї людини — Шона Сейплера.

«Одного разу я помітив, що покоївка вранці поміняла все мило в моєму номері на нове. Я запитав, навіщо це робити, адже я всього лише пару раз помив руки, і моїм милом можна було користуватися ще тиждень, якщо не більше. Але мені відповіли, що це вимога керівництва готелю, щоб вони могли відповідати 5-зіркового статусу», — розповів Шон.

Тоді чоловік прикинув, що у всьому світі щодня відправлялося на звалище близько 5 мільйонів шматків мила! Шон зрозумів, що може знайти найкраще застосування невикористаним залишками.

 

У 2009 році він заснував благодійну організацію Clean The World, яка займається переробкою мила і безкоштовним розповсюдженням його в країнах третього світу. У 2016 році старанням Шона і колег було виготовлено і подаровано 7 000 000 шматків мила і 400 000 гігієнічних наборів!

«Згідно зі статистикою, із-за жахливої антисанітарії кожні 15 секунд у світі пomирає одна дитина. Так що у нас ще повно роботи!» — підсумував Шон Сейплер.

 

Як же чудово, що у світі є люди, які турбуються про інших.

Читайте також: Одна на нічній дорозі

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram