Вагітність і оргазм: що кому шкодить

Прийнято вважати, що вчасно випробуваний оргазм у багато разів збільшує шанси жінки завагітніти. Тоді логічним наслідком цього твердження є такі постулати: фригідність – найкращий контрацептив, а мультиоргазм – кращий засіб від безпліддя. Чи так це?

Ні, не так.

Жіночий оргазм і вагітність: не союзники, а майже що противники. Виявляється, при оргазмі у жінки відбуваються хвилеподібні скорочення м’язів тазового дна, включаючи і матку. І це перешкоджає попаданню сперматозоїдів в матковий зів.

Висновок: хочеш завагітніти – лежи тихенько і думай про що-небудь дуже важливому. Наприклад, про що підгорілі котлети.

Читайте також: Чому не можна пити червоне вино під час вагітності

Чоловічий оргазм і вагітність: вмійте вчасно зупинитися! Ще один, може, і не найнадійніший, зате дуже древній, описаний з манускриптах, метод контрацепції – продовження фрикцій після чоловічого оргазму. Тобто якщо чоловік після сім’явиверження ще якийсь час продовжує активно рухатися, його сперматозоїди в подиві і захваті завмирають і забувають про свою першорядну задачу. І жінка залишається незаплідненою!

Читайте також: Який овоч допоможе завагітніти

Висновок: якщо не плануєш завагітніти, не дозволяй чоловікові відразу після оргазму блаженно відкинутися і закурити. Шлях продовжує рухатися! Правда, місяць-другий такої практики може назавжди відбити у хлопця бажання займатися сексом. Принаймні – з такою прихильницею древніх методів контрацепції. Але це вже дрібниці, чи не так?

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram