“Вагiтнiсть підтвердилася. Кидай нарешті свій мішок з грішми. Мені погано без тебе! Цілую”

Христина припаркувалася біля магазину, і пішла за покупками. Сьогодні був день народження Валери, жінка вирішила приготувати свою коронну страву, качку з яблуками.

Ефектна брюнетка, привертала до себе пильну увагу чоловіків. Христина звикла, що їй услід обертаються буквально всі представники сильної статі, і вже ніяк не реагувала на це.
Колись, їй подобалася підвищена увага до своєї прекрасної персони, але зараз, красуня нікого не помічала навколо, крім свого чоловіка. Христина дуже любила чоловіка, і завжди була вірна йому.

– Алло, дорога, може махнемо ввечері в ресторан? Як не як, мені сьогодні тридцатник стукнув! – виголосив в трубку Валера.

– А може вдома відзначимо, удвох? Я вже і качку купила.

– Ну якщо качку, то добре! – розсміявся чоловік. – Все, мені ніколи! До вечора! – випалив чоловік, кинувши трубку.

Валера займався справами фірми, яку передав Христині батько. Спочатку, подружжя разом займалися бізнесом, але потім, Христина зрозуміла, що Валера непогано і без неї справляється, тому вирішила відійти від справ, і зайнятися благоустроєм заміського будинку.

Приготувавши вечерю, жінка одягнула красиву, шифонову сукню, і стала терпляче чекати коханого. Незабаром, почувся звук автомобіля. Христина визирнула у вікно, і втекла за подарунком.

– З Днем народження любий! Це тобі! – жінка простягнула золотий портсигар, обрамлений діамантовими ініціалами.

– Христино! Ти з глузду з’їхала? Це шалено дорогий подарунок! – вигукнув Валера.

– Ти ж знаєш, мені нічого не шкода для тебе! – промуркотала красуня.

– Краще вже машину нову подарувала б! – вирвалося мимоволі у чоловіка.

– Я не зрозуміла. Ти не радий? – насупилася жінка.

– Жартую-жартую! Шалено радий! – посміхнувся він, і підняв Христину на руки.

– Вечеря готова. Залишилося запалити свічки. Не розумію, куди поділася моя запальничка? – промовила жінка.

– Візьми мою в пальто. Я зараз перевдягнусь і спущуся до тебе, – крикнув Валера, піднявшись наверх.

Христина засунула руку в кишеню пальто, і мимоволі витягла конверт. Замість адреси, на конверті був слід поцілунку губною помадою. «Що це?» – не зрозуміла жінка. Відкривши конверт, дістала тест на вагітність з двома смужками і маленьку записку.

«Вагітність підтвердилася. Кидай нарешті свій мішок з грішми. Мені погано без тебе! Цілую. Ольга» – жінка зблідла прочитавши записку. Її кидало то в жар, то в холод. В голові не вкладалося, як він міг зрадити її. Так підло і жорстоко.

Взявши себе в руки, Христина поклала на стіл записку з тестом, і стала терпляче чекати Валеру.

– Біжу дорога, одну хвилинку! – крикнув чоловік з кімнати.
Валера спустився вниз, і швиденько сів за стіл.

– А чому ти свічки не запалила? Запальничка в паль … – чоловік обірвався на півслові, побачивши записку на столі. Він розгубився і почервонів.

– Що це? – холодно запитала жінка. – Це твоє?

Жінка чекала, що Валера якось прояснить ситуацію. Раптом з’ясується, що це непорозуміння або дурний жарт. Якийсь час, чоловік сидів мовчки, опустивши голову.

– Так! Це моє! Вірніше, моєї коханої жінки. Ти ж порожня, і не можеш народити мені спадкоємця! – з викликом сказав він.

– Стривай, я ж пропонувала тобі скористатися послугами сyрогатної матері. Ти ж сам був проти, сказав, що нам і вдвох добре!

– Христина, чесно кажучи, ти мені вже набридла. Я не можу все життя перебувати під твоїм каблуком. Ти не жінка, а меркантильна стеpва, яка дорожить тільки грошима! – пустився в крик Валера.

– Забирайся! Пішов геть звідси, поки я батькові не подзвонила! – крикнула жінка.

– Та пішли ви! – вимовив чоловік, і взявши зі столу портсигар, попрямував до виходу.

– Поклади на місце! Я передумала робити тобі такі подарунки! – розлютилася жінка.

– Пізно! Вже зробила! – посміхнувся Валера, і грюкнув дверима.

«Як же я могла так помилитися в ньому? Чому не розглянула відразу гидоту і підлість, якої він просякнутий наскрізь?» – картала себе Христина.

Минув рік. Весь цей час, Христина намагалася врятувати фірму, яку Валера збанкрутував. Колишній чоловік заздалегідь готувався, і успішно виводив гроші з обороту. Більш того, він подав до суду на поділ майна, намагався забрати будинок, який був побудований на гроші тестя.

Вийшовши з магазину, Христина здригнулася. Вона зіткнулася з Валерою і Ольгою. Молода жінка тримала дитину на руках.

– Яка зустріч! – посміхнувся Валера. – Все по магазинам бігаєш, хвостом крутиш?

– Я на машині їжджу, а не бігаю. Це ви, як подивлюся, з дитиною на руках носитеся. Що дорогий, навіть авто не придбав собі за рік? Купи хоч дитині коляску, як би твоя мара не надірвалася! – засміялася Христина.

– Ти стерво, безплiдне! – закричала несподівано Ольга. – Що? Не допомогли тобі гроші і зв’язки? Не змогла утримати мужика? Ти не жінка, а колода в спідниці! Мені Валера все про тебе розповів!

– Я б радила не нервувати так! Молоко пропаде, ніж хлопця годувати будеш? Твій чоловік, навіть на суміш дитині не в змозі заробити! – промовила Христина, і сіла в авто.

Жінку всю трясло від образи і злості. “За що? Що я їм зробила? Чому вони так принижують мене і б’ють по самому хворому місцю?»- заплакала жінка. “Ну почекай! Ти у мене ще вмиєшся сльозами! Я не дозволю так поводитися зі мною! Гірка розплата не за горами» – кинула Христина, слідом жінкі.

З тих пір, вона втратила спокій. Христина розуміла, що заспокоїться, лише після того, як помститься цій парочці. Її відплата, буде дуже жорстокою, чого б це їй не вартувало.

Весь наступний тиждень, Христина стежила за Ольгою з сином. Вона буквально вивчила напам’ять весь маршрут цієї особи, і лише чекала слушної нагоди. Зовсім скоро, вона настала.

Читайте також: Довго Свєтка терпіла свого чоловіка-невдаху, а потім батьку терпець увірвався

Ольга бездумно залишила коляску з малюком біля входу в аптеку. Христина зрозуміла, що час її реваншу настав. Не можна було зволікати ні секунди. Жінка вийшла з автомобіля. Підійшовши до коляски, вона з незворушним виглядом дістала люльку з малюком, і швидко пішла назад.

«Погано ж ви мене знаєте!» – прошепотіла жінка, заводячи мотор автомобілю.

Автор – Мілана Лебедьева