Вчені: макіяж може багато розповісти про жінку

Яскрава помада і темні тіні для повік – ми обираємо їх не просто так.

Вчені стверджують, що яскравий макіяж пов’язаний з психологічним станом жінок, а ще з бажанням змін у житті. Виявилося, що такий “мейк” може багато розповісти про наміри панянки.

Психологи переконані, що макіяж на обличчі дами може багато розповісти про її характер. Косметичні засоби приховують недоліки, підкреслюють переваги і дозволяють відчувати себе красивою. Те, що деякі жінки занадто яскраво фарбуються, може вказувати на те, що вони хочуть привернути до себе увагу. Особливо це твердження стосується тих дам, які різко почали використовувати яскравий макіяж.

Тіні та чорний олівець на очах жінки говорять про її бажання втримати увагу партнера, а яскраві губи символізують саме бажання цієї уваги. Акцент на очах за допомогою темних тіней повідомляє про намір утримати інтерес і погляд співрозмовника.

У процесі проведених досліджень науковці виявили, що за допомогою яскравого мейкапу представниці прекрасної половини людства пробують в тому чи іншому вигляді показати себе оточуючим. Іноді жінка починає активно користуватися декоративною косметикою, якщо хоче повністю змінити своє життя.

Читайте також:Цей геніальний спосіб зробить так, щоб ваші капронові колготки більше не рвалися!

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram