Вчені назвали найбільш безболісний спосіб розлучення

Розставання – завжди неприємна річ. Розлучитися з людиною, яку ви колись любили – вкрай складне емоційне рішення. Американські дослідники обчислили, як звести до мінімуму трaвмaтичність подібної ситуації, про це пише Ivona.

Вчені Алан Маннинг і Ніколь Амарі з американського університету Brigham Young University вивчили проблему розставання і прийшли до основного висновку про те, що найменш болючим для того, кого кидають, буде дізнатися подібні новини прямим текстом, конкретно і не затягуючи розмову.

“Формулювання” я хочу розлучитися з тобою “- досить жорстке, однак, саме вона є найбільш правильним в даній ситуації. Щоб підготувати людину, почати потрібно з “нам необхідно поговорити”, а потім вже коротко і ясно оголосити про ваше рішення “, – пояснює доктор Маннинг.

Вчені вважають, що затягування з конкретикою – служить неправильним способом у вирішенні висловити новину про розставання.

Читайте також: Наш шлюб тріщав по швах, я знайшов собі коханку, але несподівано все пішло не за планом

У той час, як прямі формулювання, хоч і будуть занадто раптовими, але допоможуть людині, яку ви кидаєте, відразу ж зрозуміти вас.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram