Вчені порахували скілька калорій спалює палке “любовне тренування” – бігати ефективніше

З усіх способів спалити калорії любоці є одним з найбільш приємних. Однак під час дослідження з’ясували, що витрата калорій не така висока, як би хотілося.

Команда вчених з університету Монреаля порівняла витрату калорій під час пробіжки і сeксу і виявила, що біг набагато випереджає “любовні тренування”. Жінки спалювали близько 213 калорій протягом 30 хвилин бігу, в той час як чоловіки – 276. Сeкс же вимагав 101 калорію від чоловіків і лише 69 – від жінок.

Чоловіки важать більше, ніж жінки, і через це витрата енергії буде вищою у чоловіків при виконанні однієї і тієї ж вправи. І чоловіки також можуть бути більш фізично активними під час кохання, – говорить автор дослідження, професор кінетики людини в Монреальському університеті Ентоні Кареліс.

В дослідженні акт зазвичай тривав 25 хвилин, включаючи прeлюдію. Одне з досліджень в журналі New England Journal of Medicine показало, що середній контакт триває всього 6 хв (хоча ця цифра не включає прeлюдію).

Крім того, кохання з “забороненим” партнером також може збільшити витрату калорій. В одному з досліджень в European Heart Journal було виявлено, що 75% раптових смeртей від серцeвого нападу під час сeксу пов’язані з позaшлюбним партнером.

Читайте також: 4 знаки Зодіаку, які ніколи не зраджують

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram