Вчені розповіли головний секрет омолодження шкіри

Після холодного періоду шкіра тьмяніє і виглядає втомленою. Вчені провели дослідження, в результаті якого знайшли спосіб відновлення шкіри після зими.

Жінки завжди приділяють велику увагу своїй шкірі, шукають можливості її омолодження, хоча це і не завжди вдається. Особливо втомленою і млявою шкіра виглядає після зими. Вирішити цю проблему взялися японські вчені, які провели ряд досліджень і знайшли шляхи вирішення проблеми.

Встановлено, що найкращим способом боротьби зі старінням шкіри є вітамін С. В ході лабораторних досліджень встановлено, що для боротьби зі старінням необхідно 24% цього вітаміну наносити на обличчя у вигляді масок і кремів, а 75% вживати з їжею або у вигляді вітамінних комплексів.

Нагадаємо, що раніше вчені вже встановили – добова норма вітаміну С становить 100 мг. Але якщо людина має шкідливі звички, то норма збільшується в 1,5-2 рази. Відомо, що найбільша концентрація вітаміну в чайному листі, тому необхідно вживати щодня близько трьох літрів зеленого чаю або по десять таблеток пресованого чайного листа. Замінити чай можна полуницею, мандаринами, ківі, чорницею або солодким перцем.

Читайте також: Одинока мати: Жiнкaм, які пройшли через розлучення

Японські вчені розповіли, що заморожені і сушені продукти з представленого списку мають менше вітаміну С, ніж свіжі. Тому їх можна замінити квашеною капустою або шипшиною. У косметичних цілях необхідно вибирати креми, що містять не менше 5% «аскорбіл пальмітату» або «мексорила».

Джерело.