Вчені розповіли, як зрада шкодить фізичному здоров’ю

Виявляється, стосунки на стороні впливають не тільки на наш психологічний стан.

Дослідження на цю тему провели фахівці з університету в штаті Невада. В експерименті прийняли участь декілька сотень добровольців, які впродовж одного-трьох років зустрічалися зі своїми партнерами і стали жeртвами невірності, пише сайт pravda.ru.

В результаті з’ясувалося, що через постійне хвилювання люди могли зважитися на необдумані вчинки. Тривога і стрес, яку вони відчували, часто призводили до важкої депресії, а також штовхали їх до різних спокус – алкогoлю, цигарoк та наркoтиків.

Людина боїться, що її знову принизять і зрадять, а тому сильно нервує, а це призводить до погіршення психічного і, як наслідок, фізичного здоров’я.

І ще кілька слів про зради. Виявляється, є тільки три причини, які штовхають чоловіків в обійми інших жінок. Перша і основна причина: вони зраджують, бо вважають, що мають на це право.

Друга причина – бо жінка, через постійні турботи, перестала приділяти їм достатньо уваги.

Третя – чоловік хоче, щоб у нього була і дружина, і коханка. Ролі чітко розподілені. Перша повинна любити і піклуватися; друга – бути дурненькою подружкою, але при цьому і розкутою.

Читайте також: 10 шoкyючих фактів про жіночу гігієну недавнього минулого

Джерело.