Вчені розповіли, яка стать швидше закохується

Свіже дослідження, опубліковане в американському виданні The Journal of Social Psychology стверджує, що чоловіки втрачають голову швидше жінок. І це повністю руйнує міф про те, що жінки миттєво закохуються і потім цитують в статусах пісні про нерозділене кохання.

У дослідженні брали участь 172 студента коледжу обох статей, впевнені, що швидше закохуються дівчата (спасибі суспільству за створення цієї картини). Але раптово з’ясувалося, що першими встигають все ж чоловіки і вони ж часто першими зізнаються в коханні.

Варто відзначити, що мова все ж про студентів коледжу, а не про “справжніх” дорослих, але чоловіки залишаються чоловіками. Можливою причиною неквапливості жінок автор дослідження Марісса Харрісон називає те, що жінці властиво відкладати любов на потім: “Вони можуть даремно втратити цінний репродуктивний (та й просто життєвий) час на відносини з неправильним партнером. Вони народжуються з кінцевим числом яйцеклітин, тоді як чоловічий організм виробляє мільйони спеrматозоїдів кожен день”. Іншим поясненням, пов’язаним з першим, називають те, що в чоловіків еволюцією закладено бажання запліднити побільше жінок, навіть якщо сучасне суспільство цього не вітає.

“Чоловік за своєю природою – мисливець, і йому більше властиво відгукуватися на стимуляції ззовні. А жінки орієнтуються на довгострокові відносини, які зручніше для виховання дітей”, – вважає психолог Інгрід Коллінс. У будь-якому випадку можеш використовувати цю інформацію для того, щоб не розкидатися трьома важливими словами, а багато разів подумати, кому і навіщо ти їх говориш. І оцінити, чи часто твій мисливець дивиться на всі боки! На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Читайте також: Життя в шлюбі складається з 7 етапів. Якби сучасна людина знала про них – відсотків 80 розлучень не було б

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram