Вчені впевнені, що колір краватки впливає на успіх людини

Колористичне рішення, в якому виконана краватка, може давати певний ефект на успіх людини – пише 24news.com.ua, що посилається на відповідне дослідження вчених зі Сполучених Штатів Америки.

Вчені заявляють, що в світі політики і великого бізнесу є два основних кольори краватки – червоний і синій. А той, хто не дотримується кольоровіх стандартів, приречений бути аутсайдером.

Читайте також: Він прив’язав мене до колії. І сказав, що то любовні ігри…

Цю істину, як підтверджують свої слова дослідники, прекрасно знають американські лідери. Дональд Трамп, наприклад, надів червону краватку на церемонію інавгурації. Його попередник, Барак Обама, ставав лідером держави в синій краватці. Тут, втім, все просто – Обама демократ, а Трамп – республіканець, а кольори партій, відповідно, синій і червоний.

Але в цілому, кольори краваток публічних персон підкоряються деяким стійким закономірностям, а ті політичні та бізнес-гравці, які їх не дотримуються, демонструють, як правило, менш виражену успішність.

Червоний колір, до речі, взагалі дуже своєрідно діє на людей. Жінки в червоному користуються особливим успіхом у представників протилежної статі, гравцям в червоному підсвідомо підсуджують судді, ну, і так далі.

Джерело.