Вчені вирахували, який одяг потрібно носити, щоб не хворіти

Часто навесні, особливо у метеочутливих людей, погіршується самопочуття. Лікарі пояснюють це мінливістю погоди і «стрибками» атмосферного тиску. Але не поспішайте в аптеку за ліками!

Поліпшити самопочуття і працездатність, а також позбутися від безсоння і головного болю допоможе кольоротерапія. Для цього вам потрібно лише зупинити свій вибір кольору в одязі або інтер’єрі на певній гамі – тільки й усього.

Ці знання медики стародавнього Китаю, Єгипту і Персії використовували ще багато тисячоліть тому. З ними солідарні і сучасні психологи: вони впевнені, що колір має великий вплив на психологічний і фізіологічний стан людини.

Наприклад, «Мерзлякам» краще поповнити гардероб одягом теплих тонів (жовтий, оранжевий, червоний і їх відтінки) – в ніьому здається, що температура на 2-3 градуси тепліше, ніж в реальності. Відповідно, якщо ви схильні до нападів задухи – вибирайте холодні (синьо-зелені) тони.

Також встановлено, що теплі тони – це кольори-стимулятори . А холодні актуальні, коли потрібно «знизити градус» – при підвищеній температурі тіла, артеріальний тиск, дратівливості і безсонні.

Помаранчевий сприяє зціленню травної системи і хвороб нирок, підвищує імунітет. Надлишок помаранчевого викликає тривожність і гнів.

Червоний допоможе вирішити проблеми у sтатевій сфері, налагодити особисте життя.

Жовтий – посприяє активізації інтелектуальної діяльності та пам’яті.

Зелений – колір природи. Він заспокоює, знімає дратівливість, сприяє гармонізації роботи всіх систем організму. Також як і білий – допомагає позбутися негативних переживань.

Чорний – колір дисципліни, витримки і стійкості. Однак навесні він не зовсім доречний, особливо, якщо у вас є схильність до депресій.

Від болю позбавить блакитний колір. У східних практиках він використовується для уповільнення серцебиття або зниження кровотечі, для лікування безсоння.

Синій – колір спокою та гармонії. Крім того, синій і його відтінки піднімають настрій і врівноважують характер.

Мрієте про пляжний відпустці і новому бiкіні? Скинути кілограми допоможе посуд фіолетового кольору. На думку психологів – він неперевершений приборкувач апетиту. Будьте здорові!

Читайте також: Вчені з’ясували, що позбавляє нас почуття безпеки й комфорту в домі

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram