Вчені визначили найкращий вік для заміжжя

Щоб визначити ідеальний вік для укладення шлюбу, вони використовували математичне правило 37%, яке відоме ще з 1960-х років під назвою “Важкий вибір секретаря”. Якщо оголосити відкритою вакансію секретаря, то для прийняття рішення, кого взяти на роботу, досить провести співбесіду тільки з 37% кандидатів. Наприклад, якщо у вас троє кандидатів, при цьому другий кращий за першого, третього годі й проводити співбесіду, а відразу наймати другого. Якщо кандидатів 5, то потрібно взяти інтерв’ю у трьох, після чого вибрати кращого.

Математичне Правило 37% працює для вибору нового співробітника, житла і навіть майбутнього чоловіка. Якщо ти шукаєш кохання всього життя між 18 і 40 роками, то у тебе статистично буде можливість розглянути близько 1000 кандидатів. Але слідуючи правилу 37%, зовсім не обов’язково влаштовувати такий затяжний кастинг, а досить оцінити тільки 370 кандидатів. Крістіан і Гріффітс підрахували, що ідеальний момент для вибору другої половинки настає в 26 років.

Цікаво, що соціолог Ніколас Волфінгер з Університету Юти вважає, що кращий спосіб укласти шлюб так, щоб він не розпався, – зробити це між 28 і 32 роками. Але Волфінгер говорить про ідеальний вік для фактичного вступу в шлюб, а Крістіан і Гріффітс – про вік прийняття рішення. Тому можна спокійно вибрати майбутнього чоловіка в 26, а ще через 2 роки офіційно оформити його таким.

Головний недолік правила 37% полягає в тому, що воно побудоване на холодній математичній логіці. Як не крути, а серцю не накажеш, і в житті просто неможливо застрахуватися від фокусів долі. 26 років – хороший час, щоб стати розсудливим і одружитися з кращим на даний момент кандидатом, але не дивуйся, якщо справжня любов з’явиться в твоєму житті набагато пізніше.

Читайте також: Вчені розповіли, яка стать швидше закохується

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram