Вчені з’ясували, чому деякі жінки старіють швидше

Дослідники зі Стенфорда заявили, що їм вдалося з’ясувати, від чого залежить швидкість старіння.

Виявилося, що все це не просто так і рання старість пояснюється особливостями організму, а саме тим, що закладено в ДНК людини. Дослідження проводилося в США, вчені аналізували стан здоров’я молодих дівчат, а також більш дорослих жінок. Вони порівнювали їхні показники здоров’я, а також дані ДНК, пише сайт 24news.com.ua.

Науковці з’ясували, що швидкість старіння залежить від теломерів. Це така частина ДНК, яка скорочується в процесі життя людини. Щоразу, коли клітина ділиться – теломер скорочується. Коли він закінчується, то організм починає старіти.

Крім того, виявилося, що схильні до стресів та істерик школярки мали коротші теломери. Такі панянки в майбутньому починали старіти раніше, ніж їхні ровесниці. Під час дорослішання теломери коротшають в будь-якому випадку, однак у жінок схильних до депресій і стресів цей процес відбувається швидше.

Вчені говорять, що їхні дослідження показали, що занадто нервові та істеричні дівчата втрачають не тільки нервові клітини під час своїх істерик, але й прискорюють настання старості. Вони набагато швидше в’януть і в старості ризикують мати більше зморшок, ніж їх спокійні та врівноважені ровесниці.

У зв’язку з цим, вчені рекомендують навчитися боротися з нападами гніву і дивитися на світ позитивно.

Читайте також: Наречений просто плакав зі сміху, коли побачив свою кохану! (відео)