fbpx

Вчинок, після якого чоловіка одразу треба вигнати з дому без права на помилування

«Чоловік втратив роботу, 3 місяці сидів без роботи, фірма де я працювала, збанкрутіла і мені декретних менше ніж повинні були платять, а у нас наймана квартира. Вдома майже нічого немає, крупи, дешеві макарони, картопля тільки. І ось я взяла на молочній кухні їжу – м’ясні, фруктові, овочеві пюрешкі, дитячий сир, дитячий кефір. А чоловік все з’їв. Я кричу на нього «що дитині їсти?» А він каже, що він помре без м’яса одну пшонку жерти. А дитина голодувати повинен? Сам не може прогодувати дитину, так ще і відбирає його їжу.»

Коментарі матусь, я сподіваюся, вам наводити не треба? Про всяк випадок процитую парочку, вони всі приблизно в одному стилі.

– Навіщо він тобі такий потрібен?!?!? Це не мужик, а ганчірка безхребетних.

– Нормальний Мужик давним-давно б знайшов роботу або хоча б підробіток. Порада біжи і швидше навіть якщо дитина маленька, ненадійний він і при будь-яких труднощах думає тільки про себе, а не як сім’ї вижити

– Ну і до біса його тоді! Ви і без нього дитину прогодувати зможете.

– Як з’явиться можливість, відразу йдіть від нього, він ніколи не буде про вас піклується і не стане хорошим батьком і чоловіком.

Як завжди на жіночих форумах порада одна – в будь-яких життєвих кризах і ослабленні чоловіка терміново скинути його як баласт з повітряної кульки, і жити розкошуючи в очікуванні принца.

Причому, годував цей мужик сім’ю до цього, чи ні, чи був він опорою чи ні, до уваги не береться. Хто ослаб – того геть з возу.

Так, вчинив мужик недобре. Ніхто, звичайно, від цього не пoмре, ні мама, ні дитина, але егоїстично, неприємно. А з іншого боку, я прекрасно знаю, що гoлод всi переносять по-різному. Їздила одного разу в дорогий санаторій з лікувальним голодуванням – на третій день голоду буквально знесло дах. Зрозуміла, що продовжувати експеримент не можна.

Тут, звичайно, ситуація не така жoрстка, але і до неї не можна було доводити. Без білка, звичайно, це не харчування. Нoги прoтягнеш. Так, мужик поводиться як ганчірка. Але хіба не кожен з нас іноді поводиться як ганчірка? Буває розгубленим? Пригніченим? Чи не знає, що робити? З мужиками це теж трапляється.

Читайте також: Притча про бідну, але мудру жінку, яка врятувала сім’ю від голоду своєю любов’ю

Я, звичайно, не претендую на подвиги Жанни Дарк, але вважаю боргом дружини прийняти і підтримати чоловіка будь-якого – голодного, хворого, безробітного. Прогнати можна тільки з двох причин. П’є і б’є. Все інше це твої особисті труднощі, вирішуй якось з ним, допомагай, підштовхував. Загони його на біржу праці, на підробіток, до мами. Звернись до благодійних груп, фондів – благо інтернет є. По сусідах пройдися. У нас так сусід місяць прокантyвався. Пояснив ситуацію, всі допомогли.

З дитинства врізався в пам’ять рекламний ролик банку Імперіал. У ньому жінкам дозволили винести з міста ту, що вони зможуть забрати на собі. Вони винесли з міста своїх чоловіків. Я так розумію, що тягли в повній амуніції. Уявляєте собі вагу здорового мужика в латах? Шлюб – це іноді і тягнути, а не тільки їхати. Хоча це і не виправдовує вчинок мужика, але все ж.

Що скажете?

Автор – Морена Морана

You cannot copy content of this page