Від яких жінок ніколи не йдуть чоловіки

«Знайди жінку, яка змусить тебе відчувати себе більш живим. Вона не зробить твоє життя ідеальним, але безумовно зробить його цікавішим. А потім люби її так, як тільки можеш»

Колись давно я чула фразу, що чоловіки не кидають своїх дружин заради більш сeксyальних жінок. Вони кидають їх заради цікавіших.

Так, це більш широке узагальнення. Звичайно, чоловіки кидають дружин і заради більш молодих і привабливих. Любов може покидати мене.

Але найбільше їх задівають цікаві жінки. Заради таких вони навіть можуть кинути більш фізично привабливу.

Справа в тому, що чоловіки і жінки відображають якості один одного. Чоловіки люблять досягати чогось, і їм подобаються жінки, які проваджені власними захопленнями і пристрастями.

Коли жінка живе так, як хоче – це надихає. Це цікаво для чоловіка. Йому цікаво полювати за жінкою по аромату її самооцінки.

А тепер конкретніше про те, що робить жінку цікавою в очах чоловіка:

1. У неї є своя точка зору, і вона не боїться її висловлювати.
Часи, коли жінка повинна була залишати свою думку при собі, вже пройшли. Життя, родина і розмови не повинні обертатися тільки навколо чоловіка. І будь-який чоловік жадає почути думку жінки.

Жіночий розум – це сeксyально, не бійтеся його показати. Якщо ви переживаєте, що злякає чоловіка своєї заумностю, киньте це: якщо це його злякає, значить він не для вас.

2. Вона знає собі ціну.
Ви важко працювали над собою, так що не бійтеся показати свою силу. Ні, відносини з чоловіком – це не змагання, не потрібно викаблучуватися. Але потрібно бути впевненою.

Впевненість не кричить про себе: ваша унікальна особистість і досягнення будуть говорити самі за себе, вони стануть видні по тому, як ви себе подаєте, як ви спілкуєтеся з чоловіком. А чоловіки люблять жінок, які говорять від щирого серця і слухають всім серцем. Вони не люблять змагатися з нею.

3. У неї є свої інтереси.
Чоловікам подобаються жінки, у яких є своє життя поза відносин. І це дуже глибокий рівень довіри і визнання вас як особистості – коли він дає вам можливість реалізовуватися в життя і робити те, що вам подобається. При цьому його інтерес і цікавість до вас будуть тільки зростати.

4. Вона вміє приймати і робити компліменти.
Чоловіки люблять робити компліменти, і у відповідь вони очікують радісну усмішку. Але коли ти даруєш подарунок, а від нього відмовляються – це неприємно. Тому, якщо ви зацікавлені у ваших стосунках, не бійтеся прийняти комплімент. Визнайте свої переваги і не соромтеся їх показувати.

А ще пам’ятайте, що чоловікам теж потрібно чути компліменти. Говоріть йому, за що ви його цінуєте і як він робить ваш світ кращим.

5. Вона стежить за собою.
У всіх сенсах, і тоді з’являється баланс. Скільки б ми не говорили, що зовнішність не головне – вона важлива. І навіть якщо природа не нагородила вас ідеальними рисами і пропорціями, ви завжди можете виглядати чисто, доглянуто, стильно і приємно.

Жінка важлива і цікава чоловікові повністю – від зовнішніх до внутрішніх аспектів, щоб розбурхувати не тільки його тіло, а й розум, і душу.

Читайте також: Головна таємниця в стосунках з чоловіками, яку повинні знати жінки

Ви будете залишатися цікавою для чоловіка, якщо будете залишатися цікавою для себе.

Джерело.