Відома телеведуча показала, як вперше в житті пекла паски (фото)

Марічка Падалко виставила у мережі зворушливе сімейне фото.

Виявляється, знаменита телезірка і мама чотирьох дітей ніколи в житті не пекла пасок. Але коли до тебе їде знімальна група, то хоч-не-хоч, а навчишся.

“Так виглядатиме в нас “завтра”, хіба що трохи “домашніше”. Вперше на Великдень пектиму паски сама, а не купуватиму. Ніколи не думала, що навчуся, але життя змусило). Каже мені в березні наша прес-служба, мовляв, за два тижні до тебе приїде журнал “Віва” знімати, як ти печеш паски до свята. “Я?! Печу паски!? Ви жартуєте!” Зрештою в мене були одні вихідні, щоб навчитися, бо в березні навіть при всьому бажанні зробити несправжню фотосесію готових пасок не знайдеш. З рецептом мені пощастило, тому все вийшло з першого разу! Ті, що на фото, за годину всі з’їли разом зі знімальною групою”, – підписала свій знімок Падалко.

До речі, на фото Марічка позує разом із двома своїми молодшими донечками – Марією і Катериною.

Читайте також: Життя щось придумає…

 

Так виглядатиме в нас "завтра", хіба що трохи "домашніше". Вперше на Великдень пектиму паски сама, а не купуватиму. Ніколи не думала, що навчуся, але життя змусило). Каже мені в березні наша прес-служба, мовляв, за два тижні до тебе приїде журнал "Віва" знімати, як ти печеш паски до свята. "Я?! Печу паски!? Ви жартуєте!" Зрештою в мене були одні вихідні, щоб навчитися, бо в березні навіть при всьому бажанні зробити несправжню фотосесію готових пасок ще не знайдеш. З рецептом мені пощастило, тому все вийшло з першого разу! Ті, що на фото, за годину всі з'їли разом зі знімальною групою. #великдень #паски #viva

Публикация от Марічка Падалко (@marichkapadalko)

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram