Відомий телеведучий врятував дівчину від сaмoгyбства (фото)

Український телеведучий, колишній учасник шоу “Танці з зірками” Дмитро Комаров під час своєї подорожі до Японії врятував дівчину, яка намагалася нaкласти на ceбе рyки.

Про це передає ТСН.

Так, ведучий зустрів 27-річну Яйо у скелі, де вона повідомила про свої наміри звeсти рaхунки з життям. Незважаючи на те, що у дівчини є чоловік, діти та улюблена робота, однак вона не бачила сенсу жити далі.

Комарова глибоко вразила ця історія, і він запросив Яйо в похід до вершини вулкана “Фудзіяма”. Неймовірна краса “вершини богів” і доводи ведучого тревел-шоу допомогли переконати дівчину відмовитися від своїх намірів.

“Сходження на Фудзіяму було моєю мрією. Але я навіть уявити не міг, що випадкова зустріч із Яйо перетворить мрію в важливу місію, ціна якої – людське життя. Я спускався з гори і думав, що іноді просто поговоривши з людиною, якій важко на душі, можна врятувати їй життя”, – поділився ведучий.

Дівчина подякувала Комарову за похід і незабутні враження і пообіцяла, що більше не буде намагатися нaкласти на ceбе рyки.

Читайте також: Не минуло і 3 роки: чоловік учасниці “Танців з зірками” повернувся додому

“Дякую тобі. Ти змінив мої думки і, напевно, все моє життя. Я ніколи не спілкувалася з жителями інших країн, а за ці два дні моє бачення світу повністю змінилося. Я зрозуміла, як вузько я дивилася на світ. А він значно ширший, ніж мені здавалося. Спасибі за це сходження. Я вже ніколи не буду жити, як раніше”, – сказала Яйо.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram