Відверто: ідеальна Ольга Фреймут позує в зваблuвому кoрсеті (фото)

Шанувальниці Ольги Фреймут подякували їй за те, що вона не користується фотошопом, а також відзначили, що знаменитість після народження трьох дітей виглядає приголомшливо.

Телеведуча Ольга Фреймут, яка днями стала обличчям популярного інтернет-проекту “# ШАЛЕНАСУШКА”, є сильним мотиватором для багатьох жінок України, пише Storinka

Менше, ніж через півроку після народження дочки Євдокії, знаменита блондинка змогла привести себе в “дородову” форму за допомогою спеціальних дієт і занять спортом.

Днями Ольга Фреймут поділилася в своєму інстаграм фотографією, на якій телезірка позує в зваблuвому корсеті. Відомо, що в такому вбранні знаменитість з’явилася в рамках нової фотосесії для відомого  видання.

Читайте також:Ніжний вечір: 35-річна Ольга Фреймут показала рідкісний спільний знімок з чоловіком

“Так, знаю, лівий бік дeкoльте трішки не вмістився в кoрсет. Але не вмію користуватись фотошопом. Проте моїми грyдьми користувалися троє дітей”- підписала фото ведуча. Так, знаменита телеведуча Ольга Фреймут моментально отримала фідбек від своїх шанувальниць, які так само, як і вона, є молодими матусями.

Жінки залишили чимало коментарів під фото з вдячністю за її відвертість.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram