Він і Вона: чоловіки чесно розповіли, що змушує їх Ніколи не зраджувати

Нам би хотілося думати, що чоловік, з яким ми зустрічаємося, ніколи нам не зрадить. Але правда в тому, що зрада трапляється, і досить часто, передає Scribo

Чоловіки зраджують: іноді нам, іноді з нами. Ми постійно намагаємося зрозуміти, чому вони це роблять. А причин на те може бути багато: це недолік відкритого і близького спілкування у відносинах, коли чоловік не відчуває, що жінка розуміє його потреби і бажання.

Читайте також: Які чоловіки пахнуть для жінок більш звaблuвo

Якщо з цим розібратися складно, то підемо від зворотного. Що може змусити чоловіка ніколи не зраджувати своїй жінці? Ось що кажуть вони самі:

1. Це виховання.

«Я був так вихований. Мій батько був адвокатом з сімейних питань, в дитинстві я часто бував у його офісі та чув, як зрада руйнувала родини і життя. Років в 12 я поклявся, що сам ніколи так не поступлю ».

2. Коли жінка любить його таким, яким він є.

«Головне те, що жінка приймає мене таким, який я є. Чоловікам не подобається, коли їх намагаються змінити ».

3. Змінювати дорого.

«Якщо чесно, то дешевше забезпечувати тільки свою дружину, ніж втрачати її і шукати іншу».

4. Занадто багато переживань – це не звaбливо.

«Це не тільки страх бути спійманим. Адже це означає, що мені доведеться брехати, запам’ятовувати свою брехню,  звикати і пристосовуватися, ну і звичайно ж представляти реакцію сім’ї, друзів і дружини, якщо все стане відомо».

5. Наслідки.

«Звичайно, безумовно є щось запаморочливе в тому, щоб відчути увагу іншої жінки, новизна близькості і якась тварuнна пристрасть. Але потім адже все одно чекають три наслідки: вас зловлять, вас буде мучити почуття провини, і нічого, пустота. Я б не хотів усвідомити, що у мене взагалі немає совісті по відношенню до своїх відносин і своєї жінки ».

6. Краще надавати увагу і покращувати відносини зі своєю жінкою.

«Насправді, це не складно – витрачати 5 хвилин, щоб проявити увагу до своєї дівчини».

7. Більше нікого не хочу.

«Коли я перебуваю в стосунках, я витрачаю свій час і енергію тільки на цю людину, і більше мені ніхто не цікавий».

8. Цінувати те, що маєш.

«Якщо у вас є діти, ви повинні думати, який приклад ви їм подаєте. Цінуйте життя, яке у вас є. Вирішуйте проблеми, які змусили вас захотіти зрадити дружині ».

9. Гра не варта свічок.

« Так, інша жінка може бути трохи красивішою, досвідченішою або наївною, а якщо все виявиться, то це буде дорого коштувати. Подумайте про це. ».

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram