Вкрала чоловіка у кращої подруги, а тепер з ним нещасна

Історія дуже схожа на серіал з сумним сюжетом. Так вийшло, що я відвела чоловіка від своєї найкращої подруги. Самі розумієте, не можна почуттям наказувати зникнути і розчинитися. От і думаю – як тепер жити далі ?

Ми були разом 3 роки. Кохання таки минуло. Мені навіть здалося, що його ніколи й не було. Мені дуже соромно. Виходить, що я використовувала й Іру, і Льошу. Як жити далі після того, що я накоїла ?

Почала пити. Подумала , що Льоша сам від мене піде. Ні! Не пішов. Що він зробив? Став ще більш ласкавим зі мною! Бачив, куди я «кочусь» і запропонував мене закодувати. Він зібрав чималу суму для цих цілей. А я взяла ці гроші і витратила на сукні, спідниці, косметику.

Вирішила, що він розлютитися і розчарується в мені. Олексій пробачив мені і це «хуліганство». Замість сварки і «розборок» обсипав мене красивими словами і компліментами. Я навіть здивувалася. Інший би вже давно натякнув, що ми з ним зовсім не пара. Цей – ні в яку!

Читайте також: Летіла за півсвіту до коханого, а він кинув перед весіллям

Я провокувала чоловіка на скандали, а він продовжував мене любити і обдаровувати подарунками. Якийсь «до дивацтва» ідеальний чоловік! Невже такі є не тільки в казках і фільмах? Здавалося б, заздрити самій собі потрібно, а я вже так втомилася від його уваги!

Пригадую свою однокласницю. Вона розповідала, що зустрічалася з хлопцем, який занадто часто говорив їй про кохання. Обіймав і цілував він її не рідше. Для Оленки це було справжнім кoшмаром! Однак розлучатися з ним вона не поспішала. Адже і з такою увагою погано, і без нt] не краще. Пройшло вже багато часу. Олена досі з тим же Мішою. І заміж вийде за нього, коли запропонує. Подружка вірить, що кохання прийде з часом. Ох , як же вона помиляється! Я не вірю у «раптову» поява сильних почуттів.

Не хочу жити без кохання! Бог вирішив покарати мене за мій такий страшний гріх. Я заслужила це покарання! А що мені зробити, щоб це все скоріше закінчилося? Я так багато вже пережила. Дала собі обіцянку – ніколи нічого подібного більше не сотворю.

Хочу «сплавити» чоловіка туди, звідки його взяла! А він хоче бути тільки зі мною і не бачить поруч з собою нікого окрім мене. Як він міг так закохатися? Навіщо? За що мені це? Я встигла поплатитися сповна за свої неадекватні вчинки. Як зупинити подальший перебіг несправедливості?

Мама радить таємно виїхати. Не можу! Вирішила почати курити і мaтюкaтися. Чоловік таких жінок терпіти не може! На зраду поки немає бажання йти (це буде зовсім вже жорстоко!). Сподіваюся, що вистачить сигарет і отих снів!

У мене виникло таке відчуття, що я зачарувала цю людину. Навіщо – не знаю. Сходити б до ворожки якоїсь, щоб зробити «відворот». Боюся, що потраплю до шахрайки і віддам ціле море грошей «в порожнечу».

Влаштувати скандал з його батьками? Та ні за що! Його мама і тато – «золоті» люди! Їх я точно не ображу і в образу не дам. Вони стільки для мене доброго зробили. Звикла платити добром за добро. Ніхто не винен, що у мене нічого не склалося з їх сином.

Смішна ситуація! Тисячі жінок мріють знайти чоловіка. А я мрію скоріше позбутися від нього! Скажете, що я абсолютно не нормальна?

Ненавиджу себе за те, що даремно втратила подругу і несправедливо «розбила» її щастя. Як повернути колишню дружбу? Не знаю. Вона не зможе пробачити мене. Я розумію її, але не в змозі приймати ту реальність, яку проживаю в даний момент.

У якомусь цікавому журналі я прочитала пораду: «змиріться і живіть з чоловіком далі. Звикнете, закохаєтесь знову і будете щасливі». Хіба таке можливо? Спробую. Це таке важке випробування. Не кожен здатний його витримати. Я повинна піти на ц , щоб позбутися від повсякденного кошмару!

Дуже шкодую, що пішла на річницю їхнього весілля. Адже там мене Льоша і «зачепив». Спочатку все було відмінно. Круті зміни відбулися після того, як я станцювала самий запальний танець. Він на мене такими очима подивився в той момент. Ви б бачили його очі! Льоша окидав мене таким поглядом, що я відчувала по всьому тілу легкий удар струмом.

Через дві години Олексій запросив мене на повільний танець. Після кружляння в танці у нас все і «закрутилося». Він ні на хвилину не відходив від дружин, але не зводив з мене своїх сірих очей. Сумніваюся, що вона нічого не помітила.

З Іриною ми дружили більше п’ятнадцяти років. Ми ніколи один одного не зраджували, ділилися секретами і таємницями один з одним. До речі смаки були у нас різні (я маю на увазі все т , що якось стосується зовнішності чоловіка) . Як могло статися те, що сталося? Відповідь на це питання до цих пір не знаходиться.

Мене мучить совість. Намагалася «вилити » у вірші все, що відчуваю. Стало легше лише на час. Вірші написані, а проблема не йде. Мама прочитала «елементи» моєї творчості і про багато здогадалася. Через день після прочитання вона вивела мене на відверту розмову. Тоді я їй і «відкрилася». Ми плакали удвох, обнімалися. Мені стало набагато легше. Мама хотіла сама поговорити про все з Льошею, але я не дозволила їй це зробити. Обіцяла, що сама розберуся, тому що завжди намагалася бути самостійною.

Через тиждень спробую просто подати на розлучення. Готова відмовитися від усього майна заради свободи! Головне, щоб я не зaвaгітніла. Решта – дрібниці. Не люблю всякі такі «заходи» , але доведеться це пережити.

В суд я поїду одна. Льоша зі мною їхати не погодиться. Він вже говорив, що не віддасть мене іншому, що залишиться зі мною назавжди. Краще б він мені збрехав!

Краща подруга навіть фотографії всі порвала, щоб про мене не згадувати. Однак від минулого їй не піти (як і мені). Далі – існування. З ним нам точно потрібно боротися. Перемотати б події і змінити їх, щоб життєва лінія була побудована по- іншому. У цьому я точно безсила!

Шукаю свій паспорт, щоб не забути його. Нехай все вийде. Як тільки я поверну собі своє старе прізвище. Повернеться колишнє щастя! З нетерпінням очікую його повернення. Дні «мучать» мене своєю повільністю. Мрію стрілки годинника перекрутити, щоб хвилини летіли швидше.

Мені щиро шкода Льошу. Йому буде набагато болючіше, якщо ми розлучимося через рік або через два. Краще зробити «стрaшне» зараз. Подивимося, як складуться далі дні і ночі!

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram