Вона народила на 5-му місяці вагітності. Фотографії малюка вразили всіх! (фото)

Для молодої Лексі Фрец ніщо не віщувало біди. Жінка спокійно готувалася до весілля своєї близької подруги. Весілля повинн було відбутися в найближчий час, і Лексі, яка запропонувала молодим свої послуги в якості фотографа, вже передчувала довгий, клопіткий, але веселий день.

Той факт, що вона сама перебувала на 19 тижні вагітності, нітрохи не бентежив діловиту дівчину. Але за день до весілля подруги майбутня мати відчула себе погано. Турбуючись про дитину, Лексі миттю поїхала в лікарню!

Оглянувши Фрец Місіс, лікарі почали готувати її до УЗД. До процедури, однак, справа не дійшла. Лексі вже була матір’ю двох дітей, і характерні болі внизу живота відразу дали їй зрозуміти: наближаються пологи!

Розуміючи, що на такому терміні у немовляти практично немає шансів вижити, жінка розридалася. На прохання невтішної вагітної персонал лікарні додзвонився до її чоловіка, який, кинувши всі справи, поспішив до коханої.

Маленький Уолтер Фрец з’явився на світ вночі. Дитина потрапила в руки батьків відразу після того, як лікарі перерізали йому пуповину. Мати казала, що могла бачити, як б’ється серце її нещасного сина!

Порадившись, подружжя дозволили дочкам поглянути на малюка. Мікаель і Еммі дуже шкодував про те, що їм не судилося краще пізнати братика.

Обстеження показали, що немовля було повністю здоровим, а мати в останні дні не переживала ніяких особливих стресів.

Співчуваючи горю батьків медсестри зв’язалися з місцевою похоронною службою. Без допомоги з боку цих жалісливих жінок подружжю Фрец довелося б куди складніше.

Подружжя вирішило кремувати бездиханне тільце, а прах забрати з собою додому.

Родився малюк хоча б трохи пізніше, і лікарі змогли б йому допомогти. Однак з дітей, що з’явилися на світ настільки рано, виживають одиниці, і то виключно дивом.

Складно уявити, як перенесла би цю втрату жінка, будучи одною. На щастя, чоловік не відходив від Лексі, та й та сама подруга, з якою все почалося, постійно навідувалась до нещасної матері.

Спочатку ці знімки були призначені тільки для сімейного архіву. Подружжя Фрец поділилося ними зі світом на прохання громадськості.

Причина загибелі малюка Уолтера залишається невідомою досі.

Надзвичайно невдалий збіг обставин? Відповіді немає.

Читайте також:Щоб врятувати чоловіка, лікарі ампутували йому руки і ноги. Пізніше з’ясувалося, що його заразив…

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram