Вона почала вмиватися щовечора цим способом, а вже за тиждень їй заздрили всі подруги. Вам знадобиться тільки сіль!

Сіль для обличчя почали використовувати дуже давно, проте з часом з’явилася велика кількість інших засобів для догляду, і користь солі для шкіри обличчя була благополучно забута.

Зараз багато жінок починають, як то кажуть, повертатися до першоджерел, до того, з чого все починалося. Ось і сіль є одним з перших, найбільш успішних продуктів по догляду за шкірою обличчя. Джерело.

Як саме використовують сіль?

Надзвичайно просто! Розведи ложку солі в 100 мл води, вмийся і не витирай. Залиш розчин сохнути. Можеш залишати сіль на обличчі на ніч або ходити так кілька годин, а потім протирати обличчя кубиком льоду. Сміливо умивайся так щоранку, і вже через тиждень ти побачиш помітний результат.

Такий сольовий розчин допоможе тобі в боротьбі з закупореними порами, підвищеним блиском шкіри і чорними комедонами на крилах коса. Пам’ятай, що догляд сіллю небажаний, якщо у тебе підвищена чутливість або капіляри занадто близько підходять до поверхні шкіри.

Після тривалого вмивання сіллю ти помітиш, що шкіра стала товща, а дрібні прищики зійшли. Якщо тобі подобається світла шкіра, ми дуже радимо почати мити обличчя сіллю. Від цього шкіра стає помітно світліше і починає буквально сяяти.

Сіль відмінно позбавляє від сухості. Уже через місяць використання багато жінок почали помічати, що їм більше не треба користуватися кремом так часто, як раніше.

Сіль для особи на ніч

Сольові «ванни» для обличчя усунуть не тільки прищі, але і ознаки втоми, а також набряки. Часто буває так, що після серйозного стресу ти просто не можеш розслабити м’язи обличчя? Сіль допоможе! Дівчата стверджують, що навіть риси обличчя стають м’якше.

Якщо ти страждаєш лущенням губ, соляний розчин відмінно допоможе і в цьому. Більше того, тобі не треба нічого спеціально намазувати саме на губи, адже, коли ти умиваєшся, сіль потрапляє і на них.

Читайте також: Вона протягом двох тижнів щодня втирала в ноги соду. Результат просто вразив. Тепер так роблять всі мої подруги

У чому ще користь солі?

Сіль є ідеальним засобом для зміцнення судин, саме тому вмивання сіллю корисне при куперозу. Вона також надає потужний омолоджуючий ефект.

Крім вмивання, можеш спробувати ще і пілінг сіллю.

Для омолодження шкіри можна також використовувати ліфтинг обличчя за системою Мамаду Йошико. Це надійний спосіб, який допоміг багатьом поколінням жінок.

Так само, як ти використовуєш сіль, можна застосовувати і олійку для вмивання. Цей спосіб орієнтований більше на очищення шкіри. Май його на увазі!