Вона залила звичайну сіль олією і вже за два дні відчула полегшання

Багато з нас іноді стикаються з головним болем, болем у суглобах і м’язах. І тоді, зціпивши зуби, доводиться йти в аптеку і витрачатися на ліки і знеболюючі засоби. Якщо, звичайно, ви не знаєте, як полегшити біль без використання спеціальних препаратів.

Проблема застосування медикаментів полягає в тому, що вони нерідко викликають звикання або впливають на організм не найкращим чином. У лікуванні бажано використовувати натуральні аналоги, так як вони щадні, краще засвоюються і не призводять до побічних ефектів.

Як вгамувати біль – домашнє знеболююче

Спочатку потрібно розібратися, який саме біль вас турбує. Якщо він пов’язаний з проблемами опорно-рухової системи, забоями і набряками, тоді ми знаємо вірний засіб.

Особливої уваги потребують суглоби. Лікування суглобів сіллю практикується вже дуже давно, а олія тільки сприяє кращому її нанесенню і проникненню. Не менш ефективним це лікування буде для хребта, так як сіль має розігріваючу властивість і розслабляє затиснуті м’язи. Домашнє лікування суглобів і проблем зі спиною не єдине, на що здатна ця суміш.

Лікування суглобів у домашніх умовах

Сіль відмінно витягує вологу. Саме тому вона так незамінна при серйозних набряках і забоях. Її принцип дії подібний до йоду: проникає глибоко і сушить. Сіль покращує кpoвообіг, тому соляні процедури не менш ефективні при головному болю і допомагають очистити організм від токсинів.

Все, що вам потрібно, – сіль і олія. Це може бути рослинна олія, краще використовувати оливкову. Маючи ці два компоненти, ви можете приступати до приготування домашніх ліків.

Рецепт домашніх ліків

Змішайте 20 столових ложок нерафінованої соняшникової або оливкової олії з 10 столовими ложками високоякісної солі.

Помістіть суміш у герметичну ємність.

Дайте закритій ємності постояти два дні при кімнатній температурі.

Після цього ваш домашній засіб буде готовий.

Сіль і олія проти остеoxoндрозу

Солоні процедури найкраще робити вранці. Перевірте запалену ділянку на наявність дрібних пошкоджень – сіль не повинна потрапити на них!

Нанесіть трохи суміші так, щоб її можна було розтерти тонким шаром. Продовжуйте масажувати ділянку, але не тисніть надто сильно.

Результат прямо залежить від тривалості масажу. Починати можна з 3 хвилин, поступово збільшуючи час процедури до 15-20 хвилин.

Коли закінчите розтирання, не змивайте сіль! Просто насухо протріть ділянку тіла рушником.

Читайте також: Скористайтесь цим методом і забудьте про неприємний запах з роту і жовті зуби

При тривалих болях результат буде помітний вже через тиждень: неприємні відчуття як мінімум знизяться, а при продовженні лікування і зовсім зникнуть. Якщо до цього вам не допомагав жоден аптечний засіб, вам дійсно варто спробувати цей перевірений спосіб!

Лікування сіллю

А щоб зберегти результат лікування надовго, не варто забувати про зміцнення опорно-рухової системи. Наприклад, желатин для суглобів не менш корисний, ніж зігріваючі процедури.

Витрачати гроші на сумнівні препарати можна тільки в тому випадку, коли інші засоби недоступні. На щастя, пакетик солі і трохи олії можна знайти в кожному будинку, а наш рецепт здоров’я – тут.