Вони ніколи не хворіють, вони не знають про рак і живуть до 120 років. Це їх секрет!

Хоча не всі чули про людей Хунза, що живуть в північній частині Пакистану, вони відомі як саме найздоровіше населення в світі. Захворюваність на рак є дуже низьким в цьому племені, вони взагалі рідко хворію. Більш того, їх середня тривалість життя складає 120 років.

Одна з речей, характерних для цих людей, то що вони завжди купаються в холодній воді. Це може здатися дивним, але жінки часто народжують в 65 років, що є дивним для решти світу.

«Там немає записаних захворюваностей на рак. Їх дієта в основному базується на куразі.

Цікаво, що їх дієта складається виключно із зернових культур, які вони вирощують самі. Вона включає в себе сирі фрукти і овочі, сушені абрикоси, горіхи, різні крупи, такі як гречка, просо і ячмінь, молоко, яйця, бобові та іншу здорову їжу. Вони ніколи не споживають імпортні продукти.

Іншою характерною рисою цього народу є те, що вони мають період посту, який триває 2-4 місяці на рік, коли вони не їдять нічого, крім сухого абрикоса.

Читайте також:«Рак з’являється у людей, які склали крила». Унікальна точка зору на причини появи недуги

Медичні експерти вважають, що абрикоси є основною причиною, чому немає раку серед Хунзи. Справа в тому, що насіння абрикосів містять вітамін B-17 – потужний протираковий агент.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram